2021 Aralık Anneleri

Primacılar indirim bulursanız yazarsanız sevinirim. Goon da pişik yaptı 😔 artık primaya geçme zamanım geldi. Bide uygulama indirdim Qr ya da davet kodu atarsanız eklim
Ara ara oluyor istersen atayım Qr kod
Şuan hepsi burada da var alırsan kolili al

Ay bu arada burda takılmak da iyi geldi ha gerçekten
Özlemişim 😂😂
Ve hemen bi soru ekleyeyim
Bu mama sandalyelerinin bi olayı var mı olması gereken özelliği filan

Onu değiştirsen daha iyi diil mi 😬 bi de bünye pişiğe yatkınsa yine yapabilir 😬 J jijikalp de primacı o da arada oluyo diyodu
M mommycik evet bikac kez pisik oldu ama bence bezden degil kakasi bi degisik sert puturlu oldugu zamanlardi hep.
Bide islak mendilini degistirdigimde olmustu. Ona da dikkat et. Ucuz ve temiz diye baby turco almistim mahvetti cocugumun totisini😡
Premium care’i resmeeen 12 saat degistirmiyorum ve ne pisik ne sizdirma sifir masalllah o yuzden bikac kez olan pisigi primaya baglayamiiicigim😂

M mommycik evet bikac kez pisik oldu ama bence bezden degil kakasi bi degisik sert puturlu oldugu zamanlardi hep.
Bide islak mendilini degistirdigimde olmustu. Ona da dikkat et. Ucuz ve temiz diye baby turco almistim mahvetti cocugumun totisini😡
Premium care’i resmeeen 12 saat degistirmiyorum ve ne pisik ne sizdirma sifir masalllah o yuzden bikac kez olan pisigi primaya baglayamiiicigim😂
Bak şimdi bez çekiyo yüzeyden evet ama kuru da olsa çiş değmiş şey popisinde duruyo. Cişli kuru bi gömlek giymişsin gibi filan düşün. Bizim de bu ara erken uyuyo 12 saate yaklaşıyo pişik sızdırma olmuyo ama ben mutlu diilim yav. 🤣 hele gündüz sırf bu düşuncemden dolayı 3 4 saate maks değiştiriyorum yenilenmiş hissi olsun hava alsın diye.

Ben de onu alacaktım ama ayak desteği gerekiyormuş
Acaba ikeanınkinde var mıydı hatırlayamadım da
İkeanınkinde yok ama takılabilir ayak desteği var link ekledim kaydır lütfen 😂

İkeanınkinde yok ama takılabilir ayak desteği var link ekledim kaydır lütfen 😂

Onu tak bunu çıkar diyene kadar şu modeller daha mantıklı gelmeye başladı.

Beybi bebek bunlarda ilk başta çok gömülüyo ama ikea modelde en baştan dimdik durabiliyor bir de ikea’nın ayakları ön barı vs çıkabiliyor atıyorum bi yere gittin ayaklarını çıkar arabana at tatile vs al götür bir de ön barını çıkarınca tüm masalara yanaşıyor masayla bir oluyor seninle aynı masada takılıyor bana ikea model kompakt geliyor bilemiyorum farklı model kullanan varsa bilgilendirsin 🥰

Bak şimdi bez çekiyo yüzeyden evet ama kuru da olsa çiş değmiş şey popisinde duruyo. Cişli kuru bi gömlek giymişsin gibi filan düşün. Bizim de bu ara erken uyuyo 12 saate yaklaşıyo pişik sızdırma olmuyo ama ben mutlu diilim yav. 🤣 hele gündüz sırf bu düşuncemden dolayı 3 4 saate maks değiştiriyorum yenilenmiş hissi olsun hava alsın diye.
Gunduz ben de her beslenme sonrasi degistiriyorum yani 4 saatte bir ama gece noooo🐣

Bu guzel degil mi hem de daha ucuz👀

Yine bi derdim var ya
Benim hastalığım geçmedi
Aksinr eklene eklene artıyor
Biraz önce acile gittim doktor antibiyotiksiz geçmez dedi
Emzirdiğimi söyleyimce diğer ilaçları iptal etti Bi tane antibiyotik yazdı
Ama eczacıya sorunca 6 saat emzirmesen olur mu dedi
Olmaz deyince o zaman ilk sütü sağ en azından verme dedi
İlaç kullanmasam nasıl iyileşeceğim kulak ağrısından ölüyorum kullansam ilacı içip 1.5 saat sonra sütü sağsam acaba yarım saate tekrar süt gelir mi 🙄
İlaçlar süte 1-2 saat arasında pik yapacak şekilde karışıyormuş

Yine bi derdim var ya
Benim hastalığım geçmedi
Aksinr eklene eklene artıyor
Biraz önce acile gittim doktor antibiyotiksiz geçmez dedi
Emzirdiğimi söyleyimce diğer ilaçları iptal etti Bi tane antibiyotik yazdı
Ama eczacıya sorunca 6 saat emzirmesen olur mu dedi
Olmaz deyince o zaman ilk sütü sağ en azından verme dedi
İlaç kullanmasam nasıl iyileşeceğim kulak ağrısından ölüyorum kullansam ilacı içip 1.5 saat sonra sütü sağsam acaba yarım saate tekrar süt gelir mi 🙄
İlaçlar süte 1-2 saat arasında pik yapacak şekilde karışıyormuş
Aa geçmiş olsun ben kaçırdım galiba ne hastalığı 😢

X