2021 Aralık Anneleri

Aşıyı seç, en fazla iki gün sürer.. ama atak

Kızlar ya 2-3 gündür havalar ısındığı için geziyoruz dün arkadaşıma kahvaltıya gittik, bugün Restoranta kahvaltıya önceki gün babasının iş yerine haliyle oğlumla birebir vakit geçiremedim pek o yüzden suçlu gibi hissediyorum kendimi sanki uyanık kaldığı her sn oyun şarkı vs yapmamalıymışım gibi hissediyorum çocugum kendi kendine yarım saat boş kalsa ilgisiz anneymişim gibi hissediyorumm karışık duygular içindeyim

Güle güle kullansın paşa

Benm kızım 6.hastalık diye bi hastalık olmuş hiç başına gelen var mı
Geçmiş olsun nerden kaptı ki bulaşıcı hastalık o malesef kızım geçirmişti iki yaşındayken muhtemelen Parktan kapmisti bu göçmenlerden sonra cikmis 5. 6. Hastalik vs inşallah hafif atlatir ilacı da yok sadece ateşi kontrolde tutuyorsun

Hafta sonu ailemin yanına gttim çocuklar da bişey yoktu ama hastaneye gttm hem ıspartya hem antalyaya ordan mı oldu ne oldu anlamdm dün bi anda ateşi çıktı. Şurup içmiyor fitil verdi ondan korkyrum çok çaresiz hşssedyrum kendmi

Kızlar oğlumun poposunda sivilce gibi kızarıklıklar var, dünden beri her bez açışta hamazinc, hametan, naturalive pişik kremi dönüşümlü sürüyorum ama hiç iyilesme yok. Ne olabilir ki bu? Mantar mi acaba?

Travazol varsa sür istersen

Bulaşıcı işte nerden geldiği de belli olmuyor yazık bebeklere birde el ayak ağız hastalığı var o da aynı belirtileri veriyor

Mantardir belki travozol veya trosyd sur varsa hemen geçirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…