2021 Aralık Anneleri

Bim ganimetleri 🤣

Eklentiler

• F9EB4537-7158-4FC5-ADEC-85D9B20490A8.jpeg
    F9EB4537-7158-4FC5-ADEC-85D9B20490A8.jpeg
    189,1 KB · Görüntüleme: 57
Yaaa bugün kontrolü ve aşısı vardı bizimkinin. Sağlık ocağı verdi bana napsam ki? Geçen hafta doktora götürmüştüm o doktor bana bir şey demedi demir ilacıyla ne ver ne verme diye.
Bnm ki söylemedi bn sordum hayır şimdi değil dedi
Telefonla sorabiliyorsan sor cnm

Kız bebiş anneleri bebenizin 4. Ay baş ölçüsü ne acaba 🙄

Ah kıyamam karnı ağrıyordur bizim de o zaman sebepsiz ağlamalarımız oluyor ☹️
Ama bugüne bişeyi kalmaz😊
Annem öyle olunca ılık suyla banyo yaptır demişti
Dün yaptırdım çok da fark olmadı 😔 gaz damlası verdi onu kullanacam 1 hafta kadar

Bugün sana yazacaktım ben artık artan sütleri banyo suyuna döküyoruum cildi yumuşacık oluyorr🥰
Egzamalı ciltlere çok iyi geliyormuş bizimkinin cildi de biraz kuru olduğundan böyle yapıyorum artık 🥳
Ay benimki artık iki memeden çıkan sütm neredeyse hepsini içiyor. Ben 160 cc veryordum baktım 220 var vereyim bakayım ne kadarını içecek dedim hepsini içti maşallah🥶 içebiliyorken ben de veriyorum ve stok yapmıyorum böylelikle🥳 ama artarsa banyo suyu yapayım 🙄nasıl yapıcam👀

Ay evet gördüm ben de. Abime attım alsın diye o görene kadar stok bitti. Keşke ben alsaydım😅
Kızlar resmennnn yürüme arkadaşı köpekçiği 370 tl ye aldım kendimle gurur duyuyorum😂 sanırım az stok açmışlar hemen bitmiş tekrar 1000 liraya çekmişler fiyatı😡

Ay benimki artık iki memeden çıkan sütm neredeyse hepsini içiyor. Ben 160 cc veryordum baktım 220 var vereyim bakayım ne kadarını içecek dedim hepsini içti maşallah🥶 içebiliyorken ben de veriyorum ve stok yapmıyorum böylelikle🥳 ama artarsa banyo suyu yapayım 🙄nasıl yapıcam👀

Kızlar resmennnn yürüme arkadaşı köpekçiği 370 tl ye aldım kendimle gurur duyuyorum😂 sanırım az stok açmışlar hemen bitmiş tekrar 1000 liraya çekmişler fiyatı😡

Neyse en azından aramızdan biri almış hayırlı olsun🤗

Benim oğlan sabah aşı oldu kızlar, şimdi de son bir kaç saattir huysuz, sürekli emiyor. Emerken uyukluyor çıkardığım an uyanıyor. Aşı olduğu için mi huysuz, uykusuz kaldığı için mi yoksa o meşhur atak haftası için mi? Hangisini seçip beğenip kabul edeyim 😁

X