2021 Aralık Anneleri

Kucağında hafif eğimle oturt
Bnmki de oturmak istiyor
Ne yapmıyor ki ağlıyor ağlıyor ağlıyor ama öyle böyle değil dersin bişey yapıyorsun çocuğa memeye gelince başlıyor emmiyor ellerini şapur şupur emiyor ama
Aman olmasın maşallah de çok zor
3 ayda atlattık şimdi yine
Çorabını yakalamıştı dün al dedim kokmuş çorabı ye süt yok

En büyük aktivetimiz camdan bakmak

Kaykılmak mı ne deniyor
Öyle bi şey yaptırıyoruz işte biz de
Ama kendini paralıyor oturmak için

E nasıl besliyorsun peki emmiyorsa
Ben de 4 ay kontrolüne gidince soracağım bu çocuk beb yokken yemiyor ne yapalım diue
Belki ek gıdaya adım atardık

Uykuya dalarken emiyor
Uyku sersemliliği ile
Dr geçicek mama vermeyelim dedi
Uzun süre kalınca alıyor
Bnde dün götürdüm kilo da az almış

Uykuya dalarken emiyor
Uyku sersemliliği ile
Dr geçicek mama vermeyelim dedi
Uzun süre kalınca alıyor
Bnde dün götürdüm kilo da az almış
Bana kalsa bizimki bu ay hiç kilo almadı mesela
Ama illa ki bi yerden sonra dirençleri kırılıyor bence
Biraz aç kaldı filan ama mamaya az da olsa alıştırdık mesela
En azından 50 birim içiyor
Ben gelene kadar açlığını alıyordur
Kilosu alt sınırda filan değilse idare edebiliyorlar sanırım
Sonsuza kadar yemeyecek değil sonuçta

Alt sınırında altında almış ama zaten hastalık bu meme reddi mahvetti

Benim 4 ay bitti aynı durumdayz ne zmn geçcek cok zorlaniyrm.geece guzel emebiliyor gunduz fenabizimki de kendi çorabın herşeyi ağzına atıyor meme harici

Bizim 2 aydir boyle mukuslu kakalar eskisi kdr cok değil ama diyet yapiyorum bir de meme reddi var iste dr ne dedi bu aya ozelmiymis gecermi
Benmde 3. Aya başlrken başladı meme reddi hala devam ediyor. Geçeceğine pek ümidim yok. Alerji için tıpa gttım ne bar ne yok kesti 2 hafta katı diyet ama aşırı mukuslu kakası 3 gündür. Sizin kaka da pütür var mı

Bnmki de o civar
Bizim 2 aydir boyle mukuslu kakalar eskisi kdr cok değil ama diyet yapiyorum bir de meme reddi var iste dr ne dedi bu aya ozelmiymis gecermi
Ben süt ürünleri sadece kesmişti 1 aydır mukus miktarı azaldı.sonra simit yedim 2 gun ve tahin yiyordum o gun ishal gibi yapti tahini de kestim simdiince mukuslar gordum belki de normale donecek bilmiyrm ama kilosu cok az bebisin

Mama aliyormu biberon falan sadece anne sutumu? Kilo alimi iyi mi

Ne kadr şuan. Bende geçen gün simitle tahin helvası yedim snrm ondan oldu kn da geldi. Başka ekstra bişey yemedm .

Evet bu dönemde olurmuş
Uykulu zmn da emzir yatarak filan dedi
İdrar tahlili yaptı temiz çıktı bi yeri de ağrımıyor
Gazı olabilir dedi gaz ilacı verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…