2021 Aralık Anneleri

Moruk 4 5 nerde 🤣 bu kısımları geçtik 🤣
Ben geçen ay size 4ü atmışım zaten yahu şimdi baktım da 🤣🤣
Giriş kısmındaki metni atayım bari onu çekmemişim 😂

Eklentiler

• 16484125918263659643833156494402.jpg
    16484125918263659643833156494402.jpg
    141,3 KB · Görüntüleme: 52
  • 16484126187198549013920782498264.jpg
    16484126187198549013920782498264.jpg
    163,9 KB · Görüntüleme: 49
Yavrum ben zaten evde foto atıp duruyorum hep arabada 🤷🏻‍♀️ daha dün bile attım. Sevmiyo o yaslanır pozisyonu kalkıp oturmaya çalışıyo dışarda da aynı. Kendini sıka sıka çelik gibi karın kasları olacak 🤦🏻‍♀️ dışarda 35 40 dk gezdik benimki armadillo gibi toplanıyo 🤦🏻‍♀️
Karın kaslari o bicim olcak dr dicek naptiniz😂benimki de oyle

Ben geçen ay size 4ü atmışım zaten yahu şimdi baktım da 🤣🤣
Giriş kısmındaki metni atayım bari onu çekmemişim 😂
Ben dogduğundan beri tamamen anladığını düşünerek hareketlerime dikkat ediyorum. Ki zaten gebelikte 16. Haftadan beri işitme organları tamamlandığından beri tüm konuşmalarımıza dikkat ediyoruz. 🥲

Şöyleli bi bilgi var bilemedim aslında güneş koruyucu hiç kullanmamak en iyisi ama denizde ihtiyaç hissettik biz riske atamadım kullandım günlük hayatta kullanmadım ilk çocuğumda güneşin dik gelmediği zamanlarda çıkardım dışarı bu bebeğimde de öyle olur sanıyorum

Eklentiler

• 116226ED-6BB3-431C-9B9D-0253B975B015.jpeg
    116226ED-6BB3-431C-9B9D-0253B975B015.jpeg
    112,7 KB · Görüntüleme: 47
Hem süresi hem oranını gösteriyor. 30 ve 50 arasında aman aman bi fark yokmuş ama garantör analık 🤣
Ben sadece sure olarak mesela 30 faktör 3 saat koruyorsa, 50 faktör 5 saat koruyor diye okumuştum. İçerik oranı değişmiyor diyordu. Tabi ne okusak bir başka okuduğumuz diğerini yalanlıyor artık inancım kalmadı hicbirseye 🤣

Kızlar günaydın. Bizimki gece yanımda yatıyor, 2 defa falan da emmeye uyaniyordu sabaha kadar. Biz geç kalkıyoruz 10-11 gibi. Birkaç gündür gece boyunca emmek istiyor. Heryerim tutuldu ve uykusuz kalıyorum böyle 🙄 Sizinkilerde de gece emmeye düşkünlük oldu mu? Sanki yeni doğdu gece boyu emmek istiyor 😏

Kızlar günaydın. Bizimki gece yanımda yatıyor, 2 defa falan da emmeye uyaniyordu sabaha kadar. Biz geç kalkıyoruz 10-11 gibi. Birkaç gündür gece boyunca emmek istiyor. Heryerim tutuldu ve uykusuz kalıyorum böyle 🙄 Sizinkilerde de gece emmeye düşkünlük oldu mu? Sanki yeni doğdu gece boyu emmek istiyor 😏

Bnm de bi ara saat başı istiyordu

Yanında
Yanında yatırdığın için olabilir.Ben yanimda yatirmiyorum ayırmanı tavsiye ederim yoksa 2 yaşına kadar işin zor.Emzik alıyorsa emzik ver yada alıştır 2 jez emmesi yeter bence 🥰

Bn hiç yanımda yatırmıyorum korkuyorum emzirip beşiğe

Benin meme ağzından çıkmıyo belim iptal ama uyuyom ehe 🥲

Yabışmış yabışmış bacım gitmiyo bıraktıgım an açıyo gözü sırıtıyo 🤣
Nukun bi emzigi var benimki tek onu aldı genius diye geçiyor al ve alıştır mutlaka gece sürekli emiyorsa gündüz azmi emiyor?Benimki gece emse gündüz paso mama veririm çünkü gece biriken sütü emiyor gündüz süt uretemiyorum.😔

Yabışmış yabışmış bacım gitmiyo bıraktıgım an açıyo gözü sırıtıyo 🤣
Gece ne bebis ne sen sağlıklı uyku uyuyamazsıniz ben acaba tikanacakmi memede diye uykuya dalamam mesela,hem yaninizda yatırmak için çok küçükler bence daha dönemiyorlar 😉

Nukun bi emzigi var benimki tek onu aldı genius diye geçiyor al ve alıştır mutlaka gece sürekli emiyorsa gündüz azmi emiyor?Benimki gece emse gündüz paso mama veririm çünkü gece biriken sütü emiyor gündüz süt uretemiyorum.😔
Gündüz de memede sürekli saat başı 🥲

Gece ne bebis ne sen sağlıklı uyku uyuyamazsıniz ben acaba tikanacakmi memede diye uykuya dalamam mesela,hem yaninizda yatırmak için çok küçükler bence daha dönemiyorlar 😉
Bir aylıktan beri yanımda bu atağa kadar mis gibi uyuduk hep. Uykuya dalınca ikimiz de sirt üstü yatısa geçiyoz 🤣 sadece atakda ben biraz uoğunlaştırdım memeyi uyutsun diye o yüzdne belim bitik 🤣

X