2021 Aralık Anneleri

Aa bizde yok valla ama bence olabilir bişey ya dişle ne alakası var her şeyi emmeye çalışıyorlar zaten
Ayy ne bilim bu Google bişi bakmamak lazım elini veren kolunu kaptırıyor
Normalmiş hemen hemen her bebe emmeye çalışırmış
Bi de 4-5 gündür emziği emmiyor ağzına verşyorum uykuya dalsın diye mide bulandırıyor

Kizlar bebeleriniz emerken memenizle oynuyor mu ?
Şayet benim ki oynarken surekli asılıyor cikariyor yetmiyor damaginin arasina meme ucumu sıkıştırıp asılıyor meme ucum kopcak cok felaket acı cekiyorum napicam bu duruma ben ☹☹
Bunun dişli kısmıni hayal bile edemiyorum☹☹☹

Disler çıkınca yandik:)çekiştirip tekrar tutmaya çalışıyor baya acyr ozmn

Evet tutup tutup asılıyor surekli agzindan cikinca da agliyor bide sanki ben cikariom
Meme ucum ortadan yarılmış gibi oldu beyaz deriler olustu artik napicam bi fikrim yok☹
Benim de açıyor valla emmek istyr gibi yapıp başını çevirip kendini geri atıp agliyor tobe yarabbim gecer ins ya

Nazar mazar etmeyin yaw dua okuyun bebeme Yani gercekten butun uyku duzeni bozuldu su iki gundur kafayi yicem ataksa sabredebilirim ama yeni duzeni buysa tutun kollarimdan duserim simmmmmmmdi
Yok cnm yeni düzen değil 4.ay vurdu bence hepsi iyi olsun insallah bebelerin. Buay baya zormus her anlamda.insallah duzelcek

Başka emzik mi denesen bizimki de önce bibs denemiştik almamıştı sonra philips avent verdik onu aldı hemen hemen her çocuk seviyormuş onu

Nazar mazar etmeyin yaw dua okuyun bebeme Yani gercekten butun uyku duzeni bozuldu su iki gundur kafayi yicem ataksa sabredebilirim ama yeni duzeni buysa tutun kollarimdan duserim simmmmmmmdi
Atak bence ya dün bizimki de fenaydı
Bugün de huysuzlanır gibi oldu akşam üzeri hemen uyuttum daha keyifli uyandı 10 gibi de geve uykusuna geçti şükürler olsun
Bu ara uyku işaretlerini iyi takip edip kaçırmamak lazım

Isaret verse keske bizimki komple uykuyu lugatindan cikarmis gibi

Bebesine yüzkremi kullanan var mı losyon yetersiz geliyo ya sürekli bize sürtünme halinde.

Bu neydi kız sadece simge çıktı alıntı yapmışım ama
Yaaaaa kiyamam ben daha bilmiyrm neyapar yabancılara.ilk kızım cok yabanciliyordu ay bayramlarda perişan oldum milleti yanımdan koviyordum tek takılıyorum odalarda napim puahhaah
Benim küçük kızım kim çağırsa giderdi. Avmde falan yemek kısmında çalışanlar kucağına alıp götürüyordu 1 yaş civarı, bize el sallar giderdi sıpa
Bnm kız dudak emmeyi öğrenmiş alt dudağını emiyor
Var mı emen bebe
Nette biraz araştırınca diş çıkarak yazılmış herşey dişe çıkıyor
Bizimki de emiyor bazen alt dudağını. Bakma sen onlara ablam
Bazen sıkıyor damağıyla. Bide sesler çıkarıyor şımarıklık yapıyor bazen emerken
Bebesine yüzkremi kullanan var mı losyon yetersiz geliyo ya sürekli bize sürtünme halinde.
Bizimkinin yüzünde bayagi bi kızarıklık vardı. Sunnet yapan Dr çocuk doktoru aynı zamanda, ona sorduk egzama dedi. Yediklerimle de alakalı olabilirmiş. Ben evde söğüt Özlü bir krem var ondan sürüyorum birkac gündür tamamen geçti gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…