2021 Aralık Anneleri

Kızlar bebişle bir gününüz nasıl geçiyor uyanık kaldığı sürelerde ne yapıyorsunuz ?
Sabah uyanınca abisiyle birlikte yatakta bi süre seviyoruz mıncıklıyoruz konuşuyoruz sonra üzerini değiştirip kaldırıyorum ve macera başlıyor kahvaltı hazırlığını slinge koyup yapıyorum sonra gün içinde hışırtılı yumuşak kitapları var yanına uzanıp onları gösteriyorum, çıngıraklı çorap bileklik var onları takıp bi süre görmesini sağlıyorum, oyun halısına koyuyorum orada aynadan birazcık bakıyor kendine, duyusal toplar var eline veriyorum bu toplarla ellerine ayaklarına masaj yapıyorum, yumuşak çıngıraklı oyuncakları eline veriyorum tutması gelişti bikaç gündür fark ediyorum, akan suyun altında elini yıkıyorum hem ona etkinlik hem temizlik, kucağımda aynanın karşısında konuşuyorum, kanepeye uzanıp bacaklarımı kaldırıp dizime koyup kendime doğru çekiyorum hem bana spor hem ona etkinlik, abisi karşısında şarkı söylüyo , zıplatma hoplatma kucakta gezdirme böyle oyalıyorum durmuyo çünkü yazınca çokmuş gibi duruyor ama toplasan 15 dkdır hepsi zaten gün boyu bişeyler yapacak vaktim yok hem de dikkat süresi çok kısa

Kizlar bu guzelmi toparlar mi sizce?

Eklentiler

• Screenshot_20220324-191512.png
    208,6 KB · Görüntüleme: 24
Allah yardımcınız olsun valla 1 çocuk bana yetiyo sizi düşünemiyorum

Maşallah yine bir sürü şey yapıyorsunuz bende buna benzer şeyler yapıyorum dediğiniz gibi sıkılıyor hemen

Ya kızlar sabahtan meme uçlarım ağrıyordu bir göğsüm sanirim mastite çeviriyor.Atesim 38 üşüyorum çocuğu kucaklerken çok ağrıyor.Kemiklerim dökülüyor geçen mastit olduğumda doktorumun verdiği antibiyotik ve keremden kullandım ama sıtma devam ediyor.Aciya acıya emziriyorum hayir süt de az neden olmuş olabilir?Dünden beri göğüs pedi koymuştum o yapar mı,,? Geçiren arkadaşlar geceyi rahat geçirmek için bi öneriniz varmi? Bebek memeyi boşalttı yine de sağmak gerekir mi?Uzun oldu kusura bakmayın

Ilık duş bide salaş birşeyler giy sütyen yarım atlet falan takma üstüne yattiysan bişey sıktiysa Ondan da olur

Ben bi ara sürekli oluyordum. Hep aynı memeyi emzirdim. Terleyip duş alınca rahatlamistim. Bir de parol alıyordum. Cok gecmis olsun canim mahvediyor insanı mastit

Göğüs pedi yapabilir maalesef sık sok değiştirmek gerekiyor
Meme ucunda yara gibi açıklık varsa enfeksiyon kapmış olabilir oradan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…