2021 Aralık Anneleri

Ben bi ara sürekli oluyordum. Hep aynı memeyi emzirdim. Terleyip duş alınca rahatlamistim. Bir de parol alıyordum. Cok gecmis olsun canim mahvediyor insanı mastit 🙁
Sagol canım parol da aldım sıcak basmaya başladı aslında yatsam terlerim ama oğlan ayakta bırakınca bağırıyor 😔

B BitterCikilata @lonely bird den haber var mı?
Ya bizimki de bu akşam huysuzluklarında ve gergin olduğu zaman kendini kasıyor kollarını kasıp titretiyor gibi oluyor o anlarda
Acaba bu atak döneminde ona da mı öyle oldu da korktu
Böyle önemsiz bişeydir inşallah
Ultrason çekilmiş temiz çıkmış
EEG istemiş pazartesi denilmiş
Bi ton tahlil vermiş dr Birkaç tahlil daha istemiş
EEG için özele götürcem dedi
Çocuğu deneme tahtası gibi ordan oraya 😔

Ultrason çekilmiş temiz çıkmış
EEG istemiş pazartesi denilmiş
Bi ton tahlil vermiş dr Birkaç tahlil daha istemiş
EEG için özele götürcem dedi
Çocuğu deneme tahtası gibi ordan oraya 😔
Özele gitmese daha iyi olurdu. Allah benzetmesin de benim büyük kızım gün içinde 200-300 nöbet geçiriyordu özel hastanede çekilen eeg temiz çıktı taburcu ettiler. Sonra tekrarlayinca 3 hafta hastanede yoğun bakımda yattı. Allah esirgesin inşallah temiz çıkar ama özele güvenemiyorum bazı konularda. 😔

Özele gitmese daha iyi olurdu. Allah benzetmesin de benim büyük kızım gün içinde 200-300 nöbet geçiriyordu özel hastanede çekilen eeg temiz çıktı taburcu ettiler. Sonra tekrarlayinca 3 hafta hastanede yoğun bakımda yattı. Allah esirgesin inşallah temiz çıkar ama özele güvenemiyorum bazı konularda. 😔
Bı yazını ona da atıyorum o zmn

B BitterCikilata @lonely bird den haber var mı?
Ya bizimki de bu akşam huysuzluklarında ve gergin olduğu zaman kendini kasıyor kollarını kasıp titretiyor gibi oluyor o anlarda
Acaba bu atak döneminde ona da mı öyle oldu da korktu
Böyle önemsiz bişeydir inşallah
Benimki de aynı durumda aşırı gergin ve normalde alıştığı sevgiyle gosterdigim el kol ve mimiklerde bile arada korktu bugün ,inşallah geçicidir bende kaygılanmaya basladim

B BitterCikilata ay bulamadım geri attığın elbise resmini 😬 O elbiseden gecen sene benim kıza ne aradım bilsen bulamamıştım. 6 yaşında simdi de ona göre yok. Al sen minnoşa çok şeker çok yakışır ben de seviyorum karakterli kıyafetleri 😍😍

Bebeği yabancilayanlar 😍😍 bugün komşuya gitmiştik Allah im ne komik başkalarının kucağında nasıl dudak büküyolar 😂😂
Yaaaaa kiyamam ben daha bilmiyrm neyapar yabancılara.ilk kızım cok yabanciliyordu ay bayramlarda perişan oldum milleti yanımdan koviyordum tek takılıyorum odalarda napim puahhaah

Yaaaaa kiyamam ben daha bilmiyrm neyapar yabancılara.ilk kızım cok yabanciliyordu ay bayramlarda perişan oldum milleti yanımdan koviyordum tek takılıyorum odalarda napim puahhaah
Benim ilk bebe, ama çok komikmis yaa koptum bugün😂😂 e bide beni sahiplenmiş ya analık duygularım kabardı😂😂

X