2021 Aralık Anneleri

Canimm aynen ben de nasil icimizde buyudude simdi yanimizda diyorum evinize bir melek daha geldi cok sukur

Cok degisik duygular bu minnaklarin buyudugunu guzel gunleriningirecegiz insallah

Amin insallah tum bekleyenlerin yuzu gülsün. Ayy evde yaptığım idrar testi elim ayagim titremisti:))
Benimki çok güzel şekilde öğrenmiştim hiç umudum yokken ,ağlayarak yatağa girmiştim aşılamanın 10.günü ve dua etmiştim Rabbim nolur bana bir işaret gönder rüyamda nolursun hamile olduğumu öğreneyim ve rüyamda görmüştüm o gece sabah 5 gibi uyandım başımın ağrısı ile hiç aslında gücüm yokken test yaptım yoksa migren ilacını icecektim ve rüyamda da görünce ,testi yaptım direkt çıktı ,inanmadım bozuk sandım o kadar ki bana uzak hamile olmak sonra elimde 1 test daha evde vardı onu da yapayım dedim ve onda daha koyu hemen direkt çıktı . Eşimi ağlayarak uyandırdım birbirimize sarıldık ,annemi aradım annem ise ben test yaptığım sırada rüyasında görüyor evimde kuran okunuyor ve yatak odamda beşiğin içinde bir kız bebek . Allah bize hep bu şekilde bildirdi şükürler olsun

Dont pahalı almak yok. Kollar yikar üstü başı değişirik.
Sen yine de hava aldiran kumasi olan ‘lulunun renkleri’ nin sayfasina bi bak bence:)))))))
Bn silikon ve naylon olandan aldım
Blw mi yapcen
İnşallah yarar
Evet blw yaparim ben rahatim panik degilim hichem de suan uykusunu bile kendisi uyuyor, bensi yapabildigini yapsin bosuna ket vurmayayim evladima

Ha unuttum birde öğrendiğim gün doğum günümdü o kadar ki kendimi es geçiyorum hahahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…