2021 Aralık Anneleri

Tiny love bak pahali ama cok guzel boyle duvara isik falan yansitiyo, belki dolaptan falan bulabilirsin sonra merve kiziyo cok para diye
Hayin zengin 2 laylon önlük neye yetmiyo ben korkuyom çok ek gıdadan ya saçma sapan beslendiğim için.
Benim bulduklarim da laylon ama desenleri cok guzel bide kollari lastikli olmaliymis yoksa sapur supur emuklediklerinin sulari kolundan icine gidiyormus

Zaten yaz bebesi çıplak kollar direseğe kadar kesin yıkanacak. Gerekirse komple yikanacak bebe beslenmeden sonra cidden kol detayına mı takıldın?

Mumsy naturali influencerlardan biri önermişti pişiğe çok iyi geliyor diye
Bizim bebeğin de pişik değil de sivilce gibi kabarcıkları var
Ben de onu soracağım yarıb doktora
Yorumlarını okudum da yakıyor demişler hep ınfluncer bedava geldiği için övmüş olabilir mi

Zaten yaz bebesi çıplak kollar direseğe kadar kesin yıkanacak. Gerekirse komple yikanacak bebe beslenmeden sonra cidden kol detayına mı takıldın?
Bir basak burcu tum gereksiz ayrintilara takilir unuttun mu ciceeem
Yemek olarak her seyi hasla buharla koy onune iste o kismi hic dusunmuyorum cunku yine ana ogunleri sut olacak
Betterwithq var instagramda, bebesi ek gidada. O kadar guzel seyler paylasiyor ki ben onun yolundan gidicem sanirim
Onu da deneyeyim şipariş verdim inşallah iyi gelir
Ay insallah, kivami yogun ya kuru tene surunce kolay kolay suyu altina gecirmiyor anladigim kadariyla. Bizim bogumlarin pisiklerine cok iyi geldi

Kızlar bende adet oldum ve şaşırdım bayağı çünkü ben normalde pcosum bu kadar erken olacağımı düşünmemiştim ,hamilelikten önce son 2 senede düzene girmişti 28 günde bir idi ancak hamilelik sonrası değişir sanmıştım .

Ama bnm boğum pişiği değil onları geçtim normal pişiğe

Bi bakayım Ya uzun kollulu laylon seyle bunalır bebe. Ama onun da giydirilmesi gereken yer olur tabi.

Ben de amh yerlerdeydi ben hala olmadim saat gibitdi benim regl

Ama bnm boğum pişiği değil onları geçtim normal pişiğe
Gecer bence kullanan arkadaslarim popo pisiginde de memnundu, yaz yine kullaninca bakalim ise yaricak mi
Bi bakayım Ya uzun kollulu laylon seyle bunalır bebe. Ama onun da giydirilmesi gereken yer olur tabi.
Evet yazin bunalabilir laylonlarla iste o yuzden benim arastirdiklarimdan alacaguk ama pahali

Gecer bence kullanan arkadaslarim popo pisiginde de memnundu, yaz yine kullaninca bakalim ise yaricak mi

Evet yazin bunalabilir laylonlarla iste o yuzden benim arastirdiklarimdan alacaguk ama pahali
Dont pahalı almak yok. Kollar yikar üstü başı değişirik.

Bn silikon ve naylon olandan aldım
Blw mi yapcen
İnşallah yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…