2021 Aralık Anneleri

Kızlar bebekleriniz dilini sanki ağzına sığmıyo gibi yapıyor mu? Benimki öyle bi şeyler yapıyor korktum dili şişti mi niye yapıyor diye

Bu arada alerjik bebesi olanlar sütsüz yumurtasız kek tarifi ben yaptım şu an pişiyor, bakalım nasıl olacak

Aa çok şükür nasıl geçti? Süt artırıcı kullanırsın yeter ki emsin de
Valla sanırım gece sürekli emzirmem ve biberonu bırakmamla oldu gibi korkuyorum yüreğim ağzımda ancak sancilaniyo yine memede ve memeyi bırakıyor o anda , yeter ki emsin de süt arttırıcı şuan elimde sadece humana var başka bişey yok bestlak vardı bitti galacto mu alsam acaba ? Meme reddi cidden zor ama yaşıyorsan gece uykuda 2 saatte 1 emzir ben ilk günler 1 saate 1emzirdim depolar bitti 😂

Valla sanırım gece sürekli emzirmem ve biberonu bırakmamla oldu gibi korkuyorum yüreğim ağzımda ancak sancilaniyo yine memede ve memeyi bırakıyor o anda , yeter ki emsin de süt arttırıcı şuan elimde sadece humana var başka bişey yok bestlak vardı bitti galacto mu alsam acaba ? Meme reddi cidden zor ama yaşıyorsan gece uykuda 2 saatte 1 emzir ben ilk günler 1 saate 1emzirdim depolar bitti 😂
Benimki gece sürekli uyanınca veriyorum zaten canım, solgarın bira mayası hapından alabilirsin. Hurma, incir kurusu ye bunlar artırıyo baya

Benimki gece sürekli uyanınca veriyorum zaten canım, solgarın bira mayası hapından alabilirsin. Hurma, incir kurusu ye bunlar artırıyo baya
Sen vermeye devam et ben meme reddi nedeniyle artık hiç uyanmasını beklemiyorum çalar saatimi 2 saatte 1 e ayarladım geceleri ona göre emziriyorum ki alışsın ☺️Medine hurması demi ? Tamamdır çok teşekkür ederim canım .

Sen vermeye devam et ben meme reddi nedeniyle artık hiç uyanmasını beklemiyorum çalar saatimi 2 saatte 1 e ayarladım geceleri ona göre emziriyorum ki alışsın ☺️Medine hurması demi ? Tamamdır çok teşekkür ederim canım .
Aynen Medine hurması ama kuru incir daha çok artırıyor. Bol bol su iç sürekli. Bebe emdikçe artar zaten canım.

Bende icimde buyutmeyeyim diyorum ama 20 gunu geciyor yani hic mi almaz bi gram... anneme kv de soruyorum aninda sutun yetmiyor muamelesi iyi ki burasi var okuyunca uzulsekte elimizden geldigi kadar bildigimizi soyluyoruz
Benim bebeğimde alerjik 15 günde 100 gr almıştı. Manav gibi çocuğu akşam sabah tartıyordum bende bıraktım artık moralim bozuluyor. Kontrolünde doktor ne diyecek bakalım

Haklısın her dert zordur, her bebeğin sıkıntısı var ama aç kalıyor gelişmiyor düşüncesi en yıpratıcı sanırım, hele de sebep anne sütü ise. Geçen gün asm hemşire diyo ki anne sütü alerjisi mi var, yani ne yesem de benim sütümü mü istemiyomuş acaba 😊 sütün zehirli demenin bi tık kibarı. Hemşire bile bu kadar cahilse diğer konuşanları sen düşün.
Benim kv de sürekli sütün yaramıyor der durur, oğlumda da aynıydı bunda da, gecen gördü aa küçücük duruyor, çocuk bi büyüyüvermedi, yok bacakları çöp gibi yok elleri kibrit gibi patladım en sonunda ne bekliyorsun 2 aylık çocuk 10 kilo mu olacaktı dedim. Ben zaten riskli bi hamilelik geçirdim nelerle uğraştım tek derdim kilo olsun şimdi dedim, tabi surat surat hemen hastalandı fenaliklar geçirdi çarpıntısı tuttu içi kalktı falan, daha hala sütü yaramıyor diyo ama susup oturayım da demez, he dedim en son Light benimki

Hayatımda böyle bir saç dökülmesi görmedim 3 gün daha böyle dökülürse kafamda saç kalmaz zaten 🥺
Saçımı toplu tuttuğum halde evin her yerinden saçlarım çıkıyor
Gün aşırı duş alıyorum avuç avuç dökülüyor resmen
Nasıl duracak bu ya vitamin de kullanmasak kaş kirpik de kalmayacaktı heralde 🙄

Hayatımda böyle bir saç dökülmesi görmedim 3 gün daha böyle dökülürse kafamda saç kalmaz zaten 🥺
Saçımı toplu tuttuğum halde evin her yerinden saçlarım çıkıyor
Gün aşırı duş alıyorum avuç avuç dökülüyor resmen
Nasıl duracak bu ya vitamin de kullanmasak kaş kirpik de kalmayacaktı heralde 🙄
Aynı durumdayım 😢

X