2021 Aralık Anneleri

Merhaba kızlar . Bugün kontrolüm vardı. Son adetime göre 18. Haftam tam olarak. Bebek 17 görünüyor ve kemik yapısı da 16+5 dedi doktor. Moralim bozuldu bayağı. Oksapar ve coraspin yazdı haftaya tekrar gitcem . Aradaki fark açılırsa perinatologun görmesini isticem dedi. Tecrübesi ya da bilgisi olan var mı bu konuda?

Benim 10.haftada 7+5 cikmisti surekli geriden geliyordu cok sukur tamamladi sizinkide insallah tamamlayacak hic caninizi sikmayin bunun ornekleri bir cok var bende arastirmistim suan dun 18+3 cikmaliydi 19 olmusuz one bile gecti yani cok sukur

Benim 10.haftada 7+5 cikmisti surekli geriden geliyordu cok sukur tamamladi sizinkide insallah tamamlayacak hic caninizi sikmayin bunun ornekleri bir cok var bende arastirmistim suan dun 18+3 cikmaliydi 19 olmusuz one bile gecti yani cok sukur
Benim de öyle olur inşaallah yaa. Moralimi bozdu bu. Aynı ilaçlar var mı sizde de ? Bir de doktor size de olumsuz konustu mu ?

Amin çok güzel gözünaydın
İnsan çok üzülüyor şükür ki güzel sonuçlar çıktı

1 hafta eksik fazla normal görülür demişti geçen biri yine bu haftalarda dr öyle demiş
Üzülmeyin bişey olmaz üzüldükçe bebek de stres yapar unutma
Bol bol güzel vakit geçir sağlıklı beslen hiç bişi olmaz Allah’ın izniyle

Dinlenme ve beslenme biraz eksik kaldı bu aralar . Daha dikkatli olcam bundan sonra inşaallah. Bir haftadan fazla geride ama heralde doktor olumlu bi şey de demedi negatifti korkuyorum ondan

Dinlenme ve beslenme biraz eksik kaldı bu aralar . Daha dikkatli olcam bundan sonra inşaallah. Bir haftadan fazla geride ama heralde doktor olumlu bi şey de demedi negatifti korkuyorum ondan
Bazı doktorlar maalesef karamsar konuşuyor eğer ki imkan varsa başka hekime de görünün belki yönlendirici tavsiye verir

Bir sikinti yoktur cnm merak etme beslenmene dikkat et bir de vitamin ya da omega takviyesi verdimi iyi gelir diye dusunuyrm

Bence bir haftayla bi şey olmaz. Haftaya ne diyecek bakalım.

Teşekkür ederim bence de pembe güzel
Eskiden böyle soft renklerde olurdu ya bebek cantaları benim hala bunlar hoşuma gidiyo. Bu ara da herkeste siyah var.

Siyah olarak şu da güzel ama gözü az ve yumuşak kumaş bana kullanışlı olmaz gibi heliyo. Ama genel görünüş bunda da çok tatlı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…