2021 Aralık Anneleri

Kızlar benim göbeğim aşağıda duruyor normal mi? Yani hop diye göğüslerimin altında olması anormal olurdu sanki dimi? Sizin göbekler nasıl? Bu arada ikiz bekliyorum

Kizlar tetanoz yaptirdim 2 saat once kol agrisi felaket aci esigim dusuk agridikca midem bulaniyor siz ne durumdasiniz yaptiranlar nasil gecer

merhabalar, mutlu haberlerle döndüm şükürler olsun. normal çıkmış sonucum. tabi bu ön sonuçmuş doktor kesin rapor da çıksın öyle konuşalım dedi ama % 80 değişmezmiş. içim rahatladı. 2 haftadır ilk kez güldüm resmen. Allah kimseyi evladıyla sınamasın. bir değil binlerce şükür... darısı tüm haber bekleyen annelere olsun inşallah.

merhabalar, mutlu haberlerle döndüm şükürler olsun. normal çıkmış sonucum. tabi bu ön sonuçmuş doktor kesin rapor da çıksın öyle konuşalım dedi ama % 80 değişmezmiş. içim rahatladı. 2 haftadır ilk kez güldüm resmen. Allah kimseyi evladıyla sınamasın. bir değil binlerce şükür... darısı tüm haber bekleyen annelere olsun inşallah.
Şükür cnm ...Allah sağsağlim kucağına almayı nasip etsin

Sukurler olsun Allah saglikla kucaklamayi nasip etsin😍

İnşallah , amniosentez önerdi , çok korkuttu kendi doktorum da bnce normal dedi . 🤷‍♀️
Hiç endişe etme bence. Amniyosentez de riskli çok zorda kalmadıkça yaptırmamak gerekiyor. Kendi drun normal demiş. Hemen de böyle söyleyip insanın aklına kurt düşürüyorlar 😏

Kizlar tetanoz yaptirdim 2 saat once kol agrisi felaket aci esigim dusuk agridikca midem bulaniyor siz ne durumdasiniz yaptiranlar nasil gecer
Ben de 2 gün önce yaptırdım çok şükür hiç ağrım olmadı hafif kasılma oluyordu arada bünyeden bünyeye değişiyor sanırım. 3-4 güne kendiliğinden geçer

X