2021 Aralık Anneleri

Benim gibi 18 19 haftalik hamile arkadaşlar bebekleriniz yukarı çıktı mı? Benimki yukarı çıktı sanki göbek deliği çevresinde kipirdiyo birde sol boşluğuma doğru vurduğunu hissediyorum acaba bu bebek hareketi değil mi diyorum ikilemde kaldim kızım 8 yaşında unutmuşum hamileliği 😊

Anneler e bebekte indirime girmiş

Eklentiler

• C0FAF2DD-B9B7-4879-9A6A-62C16B877F39.png
    C0FAF2DD-B9B7-4879-9A6A-62C16B877F39.png
    253,1 KB · Görüntüleme: 58
Pazartesi gorus gunumuz ve yine tartiya cikicam cok heyecanliyim🙈 bi uygulamasa 18.haftadan sonra daha kolay kilo alindiginu okudum, gercekten oyle mi sizce🙄

Pazartesi gorus gunumuz ve yine tartiya cikicam cok heyecanliyim🙈 bi uygulamasa 18.haftadan sonra daha kolay kilo alindiginu okudum, gercekten oyle mi sizce🙄
Bilmem ben 21. Haftadayım 1.5 ki aldım. Kilolu hamile kalmıştım onun etkisi mi bilmiyorum ama bazen üzülüyorum bebeğim acaba gelişmiyor mu diye

Yok benim aynı gidiyor. Şu an 3,5 kilodayım ben de fazla takıyordum bu konuyu ama şimdi barıştım sağlıklı besleniyorum sonuçta onlar da kilo yapacaksa elden ne gelir 😁
Düzenli yürüyüş ve pilates de yapıyorum orantılı giderim en azından diye düşünüyorum 🤣

Selam kızlar pelvik mi çatı mi her neyse ağrısını yaşayan var mı oturunca kalkamıyorum hareket ederken çok zorluyor uzun yürüyüşten sonra daha fena
Dr a sordum normal diyor ama hareketlerimi kısıtlıyor yaşayan varsa nasıl çözdünüz

Ağrıyı hissettiğim yeri tam anlatabildim inşallah

Selam kızlar pelvik mi çatı mi her neyse ağrısını yaşayan var mı oturunca kalkamıyorum hareket ederken çok zorluyor uzun yürüyüşten sonra daha fena
Dr a sordum normal diyor ama hareketlerimi kısıtlıyor yaşayan varsa nasıl çözdünüz

Ağrıyı hissettiğim yeri tam anlatabildim inşallah
Evet benim de oluyor yaklaşık 1 aydır kemik ağrısı gibi. Bana da doktor normal dediği için görmezden geliyorum 😄
Ama benim çok şiddetli olmuyor dinlenince de geçiyor

Merhaba Merve nasılsın ? 😊
Umarım ciddi bişi değildir doktora sor mutlaka gidince arada sancı banada vuruyor ama geçiyor
Iyiyim canım. Soracağım da gitmeme de biraz var. Geçen biri sanki burda ordaki kas kısaĺıyomuş filan bi şeyler diyordu ama kimdi hatırlayamadım. Görüp bana yazar umarım. Sen nasılsın?

Benim gibi 18 19 haftalik hamile arkadaşlar bebekleriniz yukarı çıktı mı? Benimki yukarı çıktı sanki göbek deliği çevresinde kipirdiyo birde sol boşluğuma doğru vurduğunu hissediyorum acaba bu bebek hareketi değil mi diyorum ikilemde kaldim kızım 8 yaşında unutmuşum hamileliği 😊
Benim de aynı civarda 3. Çocuğum. Dışarıdan belli oluyor hareketleri yaklaşık 1 haftadır. Bence doğru hissettikleriniz 😊

Bilmem ben 21. Haftadayım 1.5 ki aldım. Kilolu hamile kalmıştım onun etkisi mi bilmiyorum ama bazen üzülüyorum bebeğim acaba gelişmiyor mu diye
Oh masallah super🥰 bebisin gelisimi icin son uc ay onemli, onun disinda yedigin her sey sana yag olarak donusuyor😂 az kilo almak catir catir normal dogum yapabilmeyi de saglar diyorlar🙆🏼‍♀️
Yok benim aynı gidiyor. Şu an 3,5 kilodayım ben de fazla takıyordum bu konuyu ama şimdi barıştım sağlıklı besleniyorum sonuçta onlar da kilo yapacaksa elden ne gelir 😁
Düzenli yürüyüş ve pilates de yapıyorum orantılı giderim en azından diye düşünüyorum 🤣
Onemli olan saglikli beslenmek zaten, ona ragmen kilo aliniyorsa da tamamen hamilelikte yavaslayan metabolizma 🤦🏼‍♀️Ben ne yuruyus ne pilates yapiyorum, ama yapmayi da cok istiyorum. Pilates icin bi yere mi gidiyorsunuz yoksa internetten mi?

X