2021 Aralık Anneleri

Kızlar merhaba, geçen hafta kontrolde doktor bebeğin beyninde çift taraflı kist olduğunu bunun hamilelerin yüzde ikisinde oluştuğunu ve yüzde doksan dokuz kendiliğinden yok olduğunu söyledi… ama ben kist dediği andan itibaren korkmaya başladım.. endişelenme bir sorun olsa ikili test kötü çıkardı veya mutlaka el ayak bozukluğu yarık dudak vs görürdük dedi ama yine de korkuyorum, 3 hafta sonra detaylı ultrason var nasıl beklicem bilmiyorum bu durumu yaşayan var mı aranızda kist var denip sonradan yok olan 😥
Canım merveye de demişlerdi sanırım ama geçermiş hiç önemsemedi doktor o yüzden ben de önemsemedim demişti. İnş geçer olumlu düşün ki olumlu olsun. Biliyorum çok zor ama doktora güvenmek zorundayız bazı durumlarda geçecektir inş

Bence çok iyi olur yani hiç sakıncası olur mu diye düşünmeden içerdim sanki önüme konulsa🤣 İşkembe falan severim. Sakatat sıkıntılı mi oluyordu?
Sakatat yasak ya 🙈 kokoreç filan yada bn mi yanlış biliyom 🤔ciğere bile çok çok iyi pişmiş yiyebilirsin sakatat grubuna giriyor dedi dr

Kızlar cuma günü bebişler için bime ciciler geliyor şimdiden yerinizi ayırtın😀😀

Eklentiler

• BBA784A3-7786-42C1-AA6B-DFA5223E2F99.jpeg
    BBA784A3-7786-42C1-AA6B-DFA5223E2F99.jpeg
    205,8 KB · Görüntüleme: 68
Canım merveye de demişlerdi sanırım ama geçermiş hiç önemsemedi doktor o yüzden ben de önemsemedim demişti. İnş geçer olumlu düşün ki olumlu olsun. Biliyorum çok zor ama doktora güvenmek zorundayız bazı durumlarda geçecektir inş
Bende önemsememeye çalışıyorum ama yine de aklıma takılıyor işte, umarım geçer 🙏

Kızlar cuma günü bebişler için bime ciciler geliyor şimdiden yerinizi ayırtın😀😀
Ben bi tanıdığına söyledim şunları inşallah ayırr küvete çok heveslniyordm normalde de ama 300 civardı umudumu kesmiştim inşallah alablrm 😇

Eklentiler

• PicsArt_07-24-01.31.59.jpg
    PicsArt_07-24-01.31.59.jpg
    120,6 KB · Görüntüleme: 64
X