2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

1.sayfada liste var kuzum. Ordaki bilgileri verirsen seni de ekleyebilirim istersen
Benide ekleyebilir misiniz 2021 nisan gebelik planlayanlar grubundan geliyorum. Yaş 31 şehir istanbul, sat 11 mart beklenen doğum tarihi uygulamaya göre 16 aralık ilk çocuğum olacak inşallah

Benide ekleyebilir misiniz 2021 nisan gebelik planlayanlar grubundan geliyorum. Yaş 31 şehir istanbul, sat 11 mart beklenen doğum tarihi uygulamaya göre 16 aralık ilk çocuğum olacak inşallah
Yaaaa rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip etsin🙏❤ hoş geldiniz.. dilerim doğuma gidiyorum diyeceğimiz günler de gelir🙏

Kızlar kanamadan dolayı yarına randevu aldım.sizde beta kaçken keseyi gördünüz bileniniz var mı? Öncesi düşük olduğu için batı bilmiyorum ama yumurtlama 2 nisandi

Herkese selamlar ✋🏻 Umarım herşey yolundadır!
benim bulantılarım aşırı.
Beni perişan etti açıkçası. Allah’ın izniyle yarın 8.haftaya giriyoruz. Bu arada ikizlermiş😅🤭
2.çocuk nasıl olur filan derken birden 3 oldular tabi hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin Allah.
sizde durumlar nedir ? 🍀 bulantılar başladı mı sizde de ?

Herkese selamlar ✋🏻 Umarım herşey yolundadır!
benim bulantılarım aşırı.
Beni perişan etti açıkçası. Allah’ın izniyle yarın 8.haftaya giriyoruz. Bu arada ikizlermiş😅🤭
2.çocuk nasıl olur filan derken birden 3 oldular tabi hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin Allah.
sizde durumlar nedir ? 🍀 bulantılar başladı mı sizde de ?
gözün aydın 🥰 benim ailemde de çok ikiz var. bu hamileligimde de beni bulmazsa buyuk ihtimal kizkardesime vurcak piyango 😄
bende hiccbi hamilelik belirtisi yok. kendi kendime hamile oldugumu ogrenip folikasit basladim. ilk kontrolüm 7+0da çarşamba günü. ama gec dollenme benimki, büyük ihtimal anca 6 haftalik falan cikicaktir insallah saglikla tutunduysa..

X