2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Herkese selamlar ✋🏻 Umarım herşey yolundadır!
benim bulantılarım aşırı.
Beni perişan etti açıkçası. Allah’ın izniyle yarın 8.haftaya giriyoruz. Bu arada ikizlermiş😅🤭
2.çocuk nasıl olur filan derken birden 3 oldular tabi hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin Allah.
sizde durumlar nedir ? 🍀 bulantılar başladı mı sizde de ?
Bnde 2 gündür çok fenaym bulantılarla başım dertte. Bnm ara ara kasık ağrım oluyo hafif hafif sizde de var mı

Benimde özellikle sabahları bulantı oluyor ve acikinca oluyor o yüzden sürekli yiyorum. Kasik ağrısı ara ara yokluyor beni de

Kızlar beta HCG değerlerim Çarşamba günü 20,7 cuma günü 90,7 bugünkü 350,5 değerin ikiye katlmasi gerekmiyor mu? İkiye katliyorsa bugün 750-800 civarı olması gerekiyordu 🥺🥺

Kızlar Dr çıktım şimdi.çok şükür olumlu birseyler duymaya başladım.dr 350 beta HCG iyi bir değer dedi.coraspirini bı beş gün bırak dedi.depo progestan verdi.cuma günü acilden gel yeniden beta HCG bakalım dedi.bunun öncesi düşük olduğu için kanama yapıyor olabilirmiş.pazarteside yeniden kontrole çağırdı

Kızlar Dr çıktım şimdi.çok şükür olumlu birseyler duymaya başladım.dr 350 beta HCG iyi bir değer dedi.coraspirini bı beş gün bırak dedi.depo progestan verdi.cuma günü acilden gel yeniden beta HCG bakalım dedi.bunun öncesi düşük olduğu için kanama yapıyor olabilirmiş.pazarteside yeniden kontrole çağırdı
Insallah güzelce ilerlicek canim 🙏

Kızlar 14 nisan 453
15 nisan 670
18 nisan 3800 degerim ikiz ihtimali var dedi dr

Herkese selamlar ✋🏻 Umarım herşey yolundadır!
benim bulantılarım aşırı.
Beni perişan etti açıkçası. Allah’ın izniyle yarın 8.haftaya giriyoruz. Bu arada ikizlermiş😅🤭
2.çocuk nasıl olur filan derken birden 3 oldular tabi hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip etsin Allah.
sizde durumlar nedir ? 🍀 bulantılar başladı mı sizde de ?
Merhaba ☀️ hayırlı olsun öncelikle sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. Benim bir haftadır bulantım ve hatta kusmam var. Doktor ilaç verdi 3 gündür kullanıyorum. Ama ilaç kullanmak da istemiyorum. Daha önce kusma için ilaç kullanan oldu mu bi şey olur mu acaba

Merhaba ☀️ hayırlı olsun öncelikle sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. Benim bir haftadır bulantım ve hatta kusmam var. Doktor ilaç verdi 3 gündür kullanıyorum. Ama ilaç kullanmak da istemiyorum. Daha önce kusma için ilaç kullanan oldu mu bi şey olur mu acaba
Kusma bulantı için ilaç veriliyor ve bebeğe zarar vermiyor. Doktorunuzla görüşebilirsiniz

X