2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kanama leke olmadi hic. Ama ultrasonda c şeklinde kanama alanı gözüküyor doktor yerleşme de olabilir dedi olumsuz bir sey demedi. Garanti olsun diye verdi sanirim.
Ağrıyla bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Gecen hafta ağrılarım daha şiddetliydi kanama alanı yoktu.
Cnm endisenme ben tüp bebekle kaldım hamile garanti olsun diye 10 12 haftaya kadar progestan kullanıyoruz zararı yok sağlıcakla gelsin ❤️

Kızlar, ilk kese görüntüleriniz nasıldı. Bugün kontrole gittim son adet tarihine göre 4+4 betada tahmini 4000 civarlarında daha önceki ölçümlere göre ama kese çok çok küçük göründü karından. Ölçmedi bile bir ara kaybetti. Bu şekilde olan var mı? Doktorum başka ama randevu olmadığından başka doktora göründüm pek kknuşkan da değildi😔Şimdi 10 beklemek o kadar zor o kadar zor ki😭😭
Endiselenme canim beta 4400 lerde gitmistim ben 5+3 teyken belli bellirsizdi bi hafta sonra gel netlestirelim dedi o zaman gorduk karindan balti bu arada hep sabirsizlik yiyip bitiriyor biliyorum ama guzel seyler olucak insallah sonunda uzme simdilik kendini🙏

Yok mucize olur eğer duyulursa. Yumurtlama tarihime göre hesaplamıştım zaten 10 gün sonra silik çizgi görmüştüm. Şuan 7+3. Gebelik kesem 30mm, normalde 20mm olunca embriyo görünüyormuş. Yolk kesesi de normalde 4,5 - 5,5mm kadar olmalıymış ama benim 9mm. Hem kadın doğumcu hem de ultrason doktoru baktı embriyo yok. Kocaman içi boş bir yüzük var resmen. Zaten bebek olsa da bu kadar büyük yolk yine de iyiye işaret değilmiş. Doktor sağlıksız olursa bu durumla karşılaşılır dedi. O yüzden başta yere çakılsam da şuan iyiyim. Sonradan kaybetmekten ya da sağlıksız olmasındansa erken olması daha iyi. Rabbim daha sağlıklısını verir inşallah.
Allah saglikla kucagina almayi hakkinda hayirlisi neyse onu gormeni nasip etsin canim🙏

Amin bepimiz insallah. Sizede gecmis olsun. Insallah en kısa sürede atlatır eşiniz. Özele gidiyorum aslında Devlette değil ama 1 ay sonra:) gecer mi bu gunler..
Ay geçmiş olsun.dikkat edin kendinize.şu ara en korktuğum
Çok sağol Allah razı olsun. Senin de karantinan su gibi geçsin, güzel haberler al hep inşallah🙏
Teşekkür ederim kızlar. Bugün 7.gün dikkat ediyorum bulaşmadı inşallahta bulaşmaz.. aman çok dikkatli olun bu virüsün nerden geleceği belli olmuyor😘

Amin bepimiz insallah. Sizede gecmis olsun. Insallah en kısa sürede atlatır eşiniz. Özele gidiyorum aslında Devlette değil ama 1 ay sonra:) gecer mi bu gunler..
Canım banada 2 hafta sonra gel dedi kalp atışını duyduğumuz gün. Bende 2 hafta nasıl geçicek diye düşünüyorum valla 1 hafta kaldı ama aynı korkular bende de var. İnşallah herşey yolundadır 🙏

Kasıntı koku yok kuzum.. eğer olursa mantar belirtisi olabilir zamanında çok çektim mantardan
progestan fitil koyuyorum onunda etkisi olabikir cunku gebeligi ogrendigim ilkhafta hic akintim yoktu sonra progestana basladim ve akinti basladi dun nuayenede isikla bakti bundan bisey olmaz sari akintidan korkmuyoruz biz dedi

dunden beri sirkeli suyla yikiyorum iyi geliyor

progestan fitil koyuyorum onunda etkisi olabikir cunku gebeligi ogrendigim ilkhafta hic akintim yoktu sonra progestana basladim ve akinti basladi dun nuayenede isikla bakti bundan bisey olmaz sari akintidan korkmuyoruz biz dedi

dunden beri sirkeli suyla yikiyorum iyi geliyor
Gebeligin ilk aylarında vajina florasi değiştiği için normal diyor çoğu doktor.kasinti filan olmadığı sürece sorun yok. Sirkeli su ile diş kısmı yıkayabilirsin ama içini yıkama. Doktoruna sor hatta.

Canım banada 2 hafta sonra gel dedi kalp atışını duyduğumuz gün. Bende 2 hafta nasıl geçicek diye düşünüyorum valla 1 hafta kaldı ama aynı korkular bende de var. İnşallah herşey yolundadır 🙏
Ay bende birebir aynı. 26 sıda kontrolm var inşallah güzel haberler alrız

Endiselenme canim beta 4400 lerde gitmistim ben 5+3 teyken belli bellirsizdi bi hafta sonra gel netlestirelim dedi o zaman gorduk karindan balti bu arada hep sabirsizlik yiyip bitiriyor biliyorum ama guzel seyler olucak insallah sonunda uzme simdilik kendini🙏
Düşünmeyeceğim desemde kendimi hep aynı noktada buluyorum. Kötüyü çağırmayıp iyi düşünmek lazım. Çok teşekkür ederim bu güzel bi destek oldu bana. zaten düşünsek de korksak da herşey olacağına varıyor.İnşallah güzel şeyler olur ozaman 😊🤲🏻

Kızlar benim makatımdan sanki bir igne giriyor biranda kasıklarımda son buluyor sizdede olan varmı ama geldiği zaman dayanılmaz bir agrı yaşıyorum...

X