2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Cnm endisenme ben tüp bebekle kaldım hamile garanti olsun diye 10 12 haftaya kadar progestan kullanıyoruz zararı yok sağlıcakla gelsin

Endiselenme canim beta 4400 lerde gitmistim ben 5+3 teyken belli bellirsizdi bi hafta sonra gel netlestirelim dedi o zaman gorduk karindan balti bu arada hep sabirsizlik yiyip bitiriyor biliyorum ama guzel seyler olucak insallah sonunda uzme simdilik kendini

Allah saglikla kucagina almayi hakkinda hayirlisi neyse onu gormeni nasip etsin canim

Amin bepimiz insallah. Sizede gecmis olsun. Insallah en kısa sürede atlatır eşiniz. Özele gidiyorum aslında Devlette değil ama 1 ay sonra:) gecer mi bu gunler..
Ay geçmiş olsun.dikkat edin kendinize.şu ara en korktuğum
Çok sağol Allah razı olsun. Senin de karantinan su gibi geçsin, güzel haberler al hep inşallah
Teşekkür ederim kızlar. Bugün 7.gün dikkat ediyorum bulaşmadı inşallahta bulaşmaz.. aman çok dikkatli olun bu virüsün nerden geleceği belli olmuyor

Amin bepimiz insallah. Sizede gecmis olsun. Insallah en kısa sürede atlatır eşiniz. Özele gidiyorum aslında Devlette değil ama 1 ay sonra:) gecer mi bu gunler..
Canım banada 2 hafta sonra gel dedi kalp atışını duyduğumuz gün. Bende 2 hafta nasıl geçicek diye düşünüyorum valla 1 hafta kaldı ama aynı korkular bende de var. İnşallah herşey yolundadır

Kasıntı koku yok kuzum.. eğer olursa mantar belirtisi olabilir zamanında çok çektim mantardan
progestan fitil koyuyorum onunda etkisi olabikir cunku gebeligi ogrendigim ilkhafta hic akintim yoktu sonra progestana basladim ve akinti basladi dun nuayenede isikla bakti bundan bisey olmaz sari akintidan korkmuyoruz biz dedi

dunden beri sirkeli suyla yikiyorum iyi geliyor

Gebeligin ilk aylarında vajina florasi değiştiği için normal diyor çoğu doktor.kasinti filan olmadığı sürece sorun yok. Sirkeli su ile diş kısmı yıkayabilirsin ama içini yıkama. Doktoruna sor hatta.

Canım banada 2 hafta sonra gel dedi kalp atışını duyduğumuz gün. Bende 2 hafta nasıl geçicek diye düşünüyorum valla 1 hafta kaldı ama aynı korkular bende de var. İnşallah herşey yolundadır
Ay bende birebir aynı. 26 sıda kontrolm var inşallah güzel haberler alrız

Düşünmeyeceğim desemde kendimi hep aynı noktada buluyorum. Kötüyü çağırmayıp iyi düşünmek lazım. Çok teşekkür ederim bu güzel bi destek oldu bana. zaten düşünsek de korksak da herşey olacağına varıyor.İnşallah güzel şeyler olur ozaman

Kızlar benim makatımdan sanki bir igne giriyor biranda kasıklarımda son buluyor sizdede olan varmı ama geldiği zaman dayanılmaz bir agrı yaşıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…