2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba bugün 7+0 olduk çok şükür de karnımda Bi şişlik var sanırsınız 5 6 aylık hamileyim 😂😂 progestan fitil kullanıyorum aceba o mu şişkinlik yapıyor veya gaz kaynaklı mı çözemedim arada karnım da ağrıyor yani iyice pimpirikli oldum bu şişkinliği yaşayan hala kasık karın ağrısı vs olan var mı endişe etmeli miyim yani?
bende ayınıyım sanki 6 aylık hamileyim birde şişkinliğim var karın ve kasık agrılarım devam ediyor bende 6+6 yım bugun

Sorma kuzum cok siskinlik var bende de dugmeler kapanmiyor 😁arada agri da yapiyo ama hersey yolunda sanirim bircok kiside var bu
Benim de şişkinlik gaz kabızlık fena. Birde ağrılarım hala geçmedi. Derimod kist vardı bende acaba oyuzden mi ağrıyor bu kadar. Ya da gaz dan mi bilemedim. 4+5 im. Dermoid kisti olup ağrısı olan var mı benim gibi

Benim de hafif bir ağrım var sızı gibi. Bugün doktora gittim küçük bir kanama alanı varmış. Progestan verdi. Var mi ayni durumu yaşayan?

Benim de hafif bir ağrım var sızı gibi. Bugün doktora gittim küçük bir kanama alanı varmış. Progestan verdi. Var mi ayni durumu yaşayan?
Kanama olduğunu ultrason da mı gördü, hiç lekelenme falan oldu mu. Benimde çok ağrım var ama daha 4+4 olur dedi doktor haftaya çağırdı. Leke kan olmadan progstan vermiyorlar diye biliyorum

Kanama olduğunu ultrason da mı gördü, hiç lekelenme falan oldu mu. Benimde çok ağrım var ama daha 4+4 olur dedi doktor haftaya çağırdı. Leke kan olmadan progstan vermiyorlar diye biliyorum
Kanama leke olmadi hic. Ama ultrasonda c şeklinde kanama alanı gözüküyor doktor yerleşme de olabilir dedi olumsuz bir sey demedi. Garanti olsun diye verdi sanirim.
Ağrıyla bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Gecen hafta ağrılarım daha şiddetliydi kanama alanı yoktu.

Kanama leke olmadi hic. Ama ultrasonda c şeklinde kanama alanı gözüküyor doktor yerleşme de olabilir dedi olumsuz bir sey demedi. Garanti olsun diye verdi sanirim.
Ağrıyla bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Gecen hafta ağrılarım daha şiddetliydi kanama alanı yoktu.
Sizin gittiğiniz doktor bana da gel Ağrın varsa bakalım demişti ama gitmedim. Önlem olarak başlatmıştır bence riske atmamak için

Bayanlar kanamadan damlayan şeklinde olmadan kan kırmızısı olmadığı sürece korkmayın.ben oğlumda kalp atışlarını duyduktan sonra başladı ve yirmi gün kadar sürdü.ağrilar batmalar normal çünkü rahim büyüyor ve rahim kaslarının gerilmesinden dolayı ağrı oluyor.
Düşüğü de yaşamış biri olarak onuda anlatayım.5 haftalikti meleğim kaybettigimde.bel ağrısı ve karın ağrısı ile başladı.harek etmediğim zaman ağrı kesiliyordu.yarım gün böyle sürdükten sonra adet kanaması nasıl başladıysa öyle başladı.
Bu arada ilk hamileligimde progestani çok kullanılan biri olarak doktorumun verdiği bilgiyi paylaşıyorum.progestan hamilelik süresini (hafta olarak) uzatiyormuş.bilginiz olsun

Kızlar, ilk kese görüntüleriniz nasıldı. Bugün kontrole gittim son adet tarihine göre 4+4 betada tahmini 4000 civarlarında daha önceki ölçümlere göre ama kese çok çok küçük göründü karından. Ölçmedi bile bir ara kaybetti. Bu şekilde olan var mı? Doktorum başka ama randevu olmadığından başka doktora göründüm pek kknuşkan da değildi😔Şimdi 10 beklemek o kadar zor o kadar zor ki😭😭

Kızlar, ilk kese görüntüleriniz nasıldı. Bugün kontrole gittim son adet tarihine göre 4+4 betada tahmini 4000 civarlarında daha önceki ölçümlere göre ama kese çok çok küçük göründü karından. Ölçmedi bile bir ara kaybetti. Bu şekilde olan var mı? Doktorum başka ama randevu olmadığından başka doktora göründüm pek kknuşkan da değildi😔Şimdi 10 beklemek o kadar zor o kadar zor ki😭😭
4+4 çok erken kuzum vajinadan görülebilirdi belki karından zor. Sabırla duayla bekliceksin canim

4+3 iken gittim görünmedi, çok normal sakın endişelenme dedi doktor. 5+2 ye randevu verdi. Fakat beta tahmini derken ölçüm yaptırmadınız mı? 4000 epey fazla geldi bana zira benim 759 çıkmıştı. Ya da bu beta değeri çok değişken bir şey 🤦🏻‍♀️

X