2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kuzum çok üzüldüm.. Ne diyeceğimi bilemiyorum.. Nasıl oldu doktor bi sebep söyledi mi

Canım çok geçmiş olsun Rabbim hayırlısı ile tekrar bir melek nasip etsin nasıl oldu ne şikayetin vardı doktor ne dedi sebep ne imiş

Canım çok geçmiş olsun Rabbim hayırlısı ile tekrar bir melek nasip etsin nasıl oldu ne şikayetin vardı doktor ne dedi sebep ne imiş
Umarım Allah bir daha nasıp eder hamile olmak çok güzel bir duyguymuş. Şikayetim sadece kasık agrısı ydı ama ıkı gundur hıc gecmedı akıntı acık renkti kahve falan degıldı hatta bugun hıc akıntı yoktu ama kasık agrısı vardı ve bıraz şiddetlıydı. Ben idrar yolu enfeksiyonu mu oldum dıye gittim ama doktor alttan muayene etmek ıstedı ve ıyıkı etmıs kalbinin durduğunu soyledı hemen cıktım daha buyuk bir hastaneye gıttım orada da 3 doktor baktı ve kalp atisi yok dedı. Bı ıkı gun bekleyın kurtaj yapalım dedıler. Çok üzgünüm bu kadar hızlı alışıp onu sevıcegımı bılmıyordum

Kendine birşeyi mi stres yaptın canım sinir vs etkisi büyük oluyor diye biliyorum yada ters bir hareket mi ne biliyim çok zor gerçekten Allah kimseye yaşatmasın ne diyeceğimi bilemedim inşallah tez zamanda sağlıklı hayırlı şekilde tekrar meleğine kavuşursun canım..

Merhaba kızlar ben de aralık annesi olacağım Allah nasip ederse... İkinci çocuğum olacak. İlki sezaryen oldu. Fakat ilk doktoruma gitmek istemiyorum Ankarada kadın doğum tavsiye edecek var mı acaba? Ben birine gittim dün ve ultrason cihazıyla keseyi görmek için bakarken dikişlerime öyle bi bastırdıki hala ağrıyor. Daha nazik sakin biri yok mu şöyle ya bu doktor iyi ki var diyebileceğiniz? 6. Haftadayım doktor düşünmekten hamileliğin mutluluğunu yaşayamıyorum. Koruda özel dışarıdan doktorla doğum 6500 tl den başlıyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Kuzum 2 kez evlat kaybetmiş biri olarak tek diyeceğim rabbim sabrını versin. Kaçıncı haftada olursak olalım ateş düştüğü yeri yakıyor.. Rabbim hayırlı vakitte sağlıklı evlatlar nasip etsin

Canım benim rabbim sabır versin üç ay önce aynısını yaşadım vajinaldan kalbini duydum 60lardaydı bir hafta sonra durdu bendede kasık ağrısı olmuştu ..umarım en kısa zamanda sağlıklı bi evlat nasip eder rabbim

Kızlarr 7+2 dedi doktor kalp atışını duyduk çok güzeldi çok şükür Bata göre Normalde (7+1) iz canım listeye yazarsın
canım gözün aydın inşallah saglıcakla kucaklarımıza alırız ultrasyon görüntüsünü banada verdi bende 7+2 yim ama benimkinde hiç bişey belli degilki anlamadım ya

Kuzum 2 kez evlat kaybetmiş biri olarak tek diyeceğim rabbim sabrını versin. Kaçıncı haftada olursak olalım ateş düştüğü yeri yakıyor.. Rabbim hayırlı vakitte sağlıklı evlatlar nasip etsin
Allah razı olsun Rabbım evladımızı saglıkla kucağınıza alırsın cok kalbım acıttı bag kurmusuz sımdıden

Allah razı olsun Rabbım evladımızı saglıkla kucağınıza alırsın cok kalbım acıttı bag kurmusuz sımdıden
çok ama çok üzüldüm ne yazacagımı gerçekten bilemedim rabbim sabrını verecektir ayrıca inşallah biran önce istediğine diledigine kavuşursun bende çok korkuyorum bişey olacak diye neden bu psikolojiye girdim bilmiyorum

Korkmayın veren de alan da Allah Rabbım kaldıramayacagımız sınavla karsılastırmasın bızı

canım gözün aydın inşallah saglıcakla kucaklarımıza alırız ultrasyon görüntüsünü banada verdi bende 7+2 yim ama benimkinde hiç bişey belli degilki anlamadım ya
6+4 demişsin belki ondandır canım yada makinadan kaynaklıda olabilir makina etkiliyor ğörüntü kaliteyi diyorlar ..doktor bişi dememişse sakın stres yapma gönlünü ferah tut canım stres çok etkiliyor. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah hepimiz sağlıcakla bebişlerimizi kucağımızı alırız canım

Ilk öğrendiğimiz anda o bagi kuruyoruz canim..rabbim bizleri öyle güçlü yaratmışki evlat acısına dayanabiliyoruz... dilerim her şey istediğin zaman istediğin güzellikte olur

selamlar son adetim 23 subat dusuk onleyici progestan kullaniyorum kan pihtilasmasi yatkinligi var ama coraspine baslamak icin kanama olmadigindan emin olmak istedi yarin kontrole gidecegim 20 gundur evde yatiyorum hicbisi yiyp icemiyorum

psikolojim iyi degil. bir sorun cikacak gibi hissediyorum. son adet baslangic 23 subat bu durumda kac haftalik oluyorum en son 30martta gitmistim kesede minicik beyaz 1 nokta vardi

yarin icin ac gel karindan bakicam dedi. karindan guzel gorunur mu. kalp atimi bekliyor bana dua edermisiniz

dun aksam sol yumirtaligima bi sanci girdi saatlerce ugundum sancidan. hamileligi ilk ogrendigimde de adet olucak gibi sanci kramplarim vardi bayadir idare ediyodum simdi tekrar basladi boyle adet olcakmis gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…