2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar merhaba
mide bulantısı ve kusma yaşayan var mı neler yapıyorsunuz geçirmek için
otobüse binmek bile işkence gibi artrık bulantıdan duramıyorum işe giderken yarı yolda inip kusuyorum birşeyde yiyemiyorum nasıl geçirebilirim yada hafifletebilirm bilgisi olan var mı :KK43:

kızlar merhaba
otobüse binmek bile işkence gibi artrık bulantıdan duramıyorum işe giderken yarı yolda inip kusuyorum birşeyde yiyemiyorum nasıl geçirebilirim yada hafifletebilirm bilgisi olan var mı :KK43:
Benim acikinca oluyor. Cubuk krakerle filan bastırıyorum. senin ki kadar yoğun yaşamıyorum daha. Kuzum bunun için doktor ilaç verebiliyor bir danis istersen.

kızlar merhaba
Merhaba canım benim de genelde gece oluyor bulantım ve uyutmuyor kusmadım hiç ama bulantı çok oluyor birşey yemekte zorlanıyorum doktorum ilaç yazdı gece yatarken 1 tane içiyorum gün boyu çok iyi geliyor sıfır bulantı çok şükür prilam Dr 10 mg, ama tabiki doktor önerisi ile kullanılıyor yani doktorumla görüş istersen Bi vitaminli Bi hap zaten zararı olsa doktor vermezdi o rahatlıkla içiyorum bende tabi çok kötü olmadıkça kullanmıyorum

kızlar merhaba
Dun gece yaşadım kusamadım ama cok kotu oldum,multivitamini içmek işkence oldu. Sık ve az yiyorum ama içten içe bulanıyor.

Benim acikinca oluyor. Cubuk krakerle filan bastırıyorum. senin ki kadar yoğun yaşamıyorum daha. Kuzum bunun için doktor ilaç verebiliyor bir danis istersen.
bende şuan sadece çubuk kraker yiyorum desem yeridir kontrolum haftaya perşembeydi daha erkene alıcam mecburen
Merhaba canım benim de genelde gece oluyor bulantım ve uyutmuyor kusmadım hiç ama bulantı çok oluyor birşey yemekte zorlanıyorum doktorum ilaç yazdı gece yatarken 1 tane içiyorum gün boyu çok iyi geliyor sıfır bulantı çok şükür prilam Dr 10 mg, ama tabiki doktor önerisi ile kullanılıyor yani doktorumla görüş istersen Bi vitaminli Bi hap zaten zararı olsa doktor vermezdi o rahatlıkla içiyorum bende tabi çok kötü olmadıkça kullanmıyorum
benimed kullanmam gerekicek sanırım konrtrolu erkene alıp gideceğim doktora evde olsam bir şekilde idare ederim ama iş yerinde yolda çok kötü oluyorum malesef
Dun gece yaşadım kusamadım ama cok kotu oldum,multivitamini içmek işkence oldu. Sık ve az yiyorum ama içten içe bulanıyor.
gerçekten öyle içten içe hep bir bulantı midem kötü durumda :KK43:

Evet bazı doktorlar 5 e kadar bıle normal sayıyormua ama su aralar yaygın olan 2. 50 altı bana 5ncı haftada baslattı. Bende ılac kullandıgım ıcın tedırgın oldum ama tıp anatomi saglık benım ıcın o kadar uzak ki tıp da okumadığım ıcın nereye kadar yorum yapabilirim artık once Allaha sonra doktora guvenıyorum
ayni seyi dedi doktor da. kimi uzmana gore 5e kadar normal diye. bakalm ben de gerekirse haftaya baslarim ilac.. tedbir bizden takdir Allah'tan 🤗🌸

Kızlarr 7+2 dedi doktor kalp atışını duyduk çok güzeldi çok şükür🤲🏻 Bata göre Normalde (7+1) iz canım listeye yazarsın ❤️

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 44
X