2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kanama filan olmadan vermiyorlar kuzum. Ama bazı doktorlar verebiliyor nolur nolmaz diye. Inşallah içine sinen bir doktor bulursun kuzum. Bu arada yasadigin il neresi onu da ekleyim listeye
Insallah kuzum. Şanliurfa da yaşıyorum
Cok sukur gozun aydinn canim keseyi gordugunde bana verdi proluton igne yaptilar ayni gun bir de suan duphaston hap kullaniyorum simdi de yarin kontrolum var
Allah razi olsun :)
Sinirim bu doktorda riske atmamak adına verdi. Zaten tahlilleri istedi 1 hafta sonra kalp icin tekrar gel dedi.

Beni listeden cikarabilirsiniz. Gitti bebegim. Agrim kanamam oldu dun. Kese gelismemis alttan 4.5 cm di aldılar sevindirdi gitti kuzum
cok üzgünüm. Allah yardimcin olsun. Allah üzdüğü kulunu daha güzeliyle ödüllendirir. Sizin için dua edecem.

Hepinize ayrı ayrı tesekkürederim. Gercekden üzüldünüz biliyorum. Rabbim sağlıkla yavrularınıza kavuşmayı nasip etsin inşaAllah. Verende Allah alanda Allah eve gelince daha cok dokundu gercekden evladını yitirmis gibi hissediyor insan. Ama Rabbim en iyisini bilir. Bundan sonrası icinde hayırlısı ne ise o olsun. Hepiniz Allaha emanet olun. Hayırlı ramazanlar.

Gozun aydinnn canimm allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

Bayanlar oruç durumu hakkında ne düşünüyorsunuz benım yarın doktorla gorusme var ona sorucam ama oncesınde doktorla konusan yada bılgı sahıbı olan varmı. Oruç cok saglıklı bir ibadet vucutta toksıt atmakta ve kotu hucreleri onarmakta bıre bır. Ama hamılelıkte nasıl etkısı olur bilemem. En ufak ters etkısı varsa tutmam

Canım doktorum bana sıkıntı yok tutabilirsin dedi de benim tansiyon dayanır mı bilemiyorum güvenemiyorum bu aralar iştahım çok açıldı bir de tam büyüme evresi olunca tutabileceğimi düşünmüyorum sen yine de doktorun la görüş durumuna göre seni yönlendirir Bi sıkıntı görmezse zaten tut der sanırım

Bu oruç meselesi beni de korkutuyor yani tutsak mi tutmasak mi ikisini de yapan var. Ben daha hiç doktora gitmedim. İlk ne zaman gitmek lazim

=Tam büyüme evresi= o kadar haklısnız ki O zaman Allah saglık ömur versın bebek dunyaya geldikten sonra oruc tutsam daha hayırlı olacak gibi.

Bu oruç meselesi beni de korkutuyor yani tutsak mi tutmasak mi ikisini de yapan var. Ben daha hiç doktora gitmedim. İlk ne zaman gitmek lazim
Bence erkenden gıdın kan aldırın Allah korusun benım gıvı tsh degeriniz yuksek cıkabılır erkenden ilaca baslarsınız bebegin beyın gelısımı ıcın onemlıymıs. Tabıkı Allah korur ama erken den gıdıp neyiniz var neyiniz yok gorun bazen kan degerlerını gorup mudahale etmek hayat kurtarır benn tsh yuzunden ilaca basladım folık asıt le bırlıkte onu kullanıyorum

TSH kaç çıktı ne zaman farkedildi cnm

Ben TSH baktirmistim hamilelikte yine mi baktırmak lazım. Planlı gebelikti benim toksoplamzaya bile önceden baktirmistim herşey normaldi. Normal mi bilemediğim ve tedirgin olduğum şey adet sancısı gibi 2 tarafımda fa ağrı oluşu

Şubatta ben de gittim gebelik öncesi muayene icin her şeye baktirdim. Ama sanirim simdi hepsi tekrar yapılacak. Ağrı olması cok normal benim geçti ama gecen haftalarda adet oldum sanıyodum o kadar ağrı oluyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…