2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim hesaplarla ultrason niye farkli acaba? Bir yerinde 6 w 1d yazıyor. Doktor 6 hafta 4 günlük görünüyorsun dedi. Ama sata gore 5+1 di o gün.

Kızlar gunsydinnn biz kesemizi gördük çok şükür adetime göre 5+3 haftayız ama geç döllenme olmuş 4 buçuk 5 e yakın dedi doktor çok şükür rabbbim🤲🤲🤲🤲😍😍😍🥰🥰🥰

Hayırlı olsun kuzum bana da geç döllenme dedi, sadece keseyi gördük düşün onu da zar zor gördü küçücük dedi, ben de bugün yarın kontrol sürem dolmadan gitmek istiyorum hemde neden geç döllenmis bir anormallik yoktur umarım diye düşünmekten içim rahatlar 😕

Bizim hesaplarla ultrason niye farkli acaba? Bir yerinde 6 w 1d yazıyor. Doktor 6 hafta 4 günlük görünüyorsun dedi. Ama sata gore 5+1 di o gün.
Benimde kafam allak bullak oldu. Resimde 5w5d yaziyor. Doktor 5 +4 dedi sat göre 6+1

Merhaba sevgili anneler.
Bugun kontrole gittim. Keseyi gördük cok sukur. Ben 6+1 zannediyordum kendimi ama doktor 5+5 dedi. Kalp atisi duyamadık. Haftaya çağırdı kalp icin.
Düşük önleyici verdi mi doktorlariniz kullanmak lazım mi gercekten.
Doktor ileri tarih verince daha cok endişelendim ben
Ölçüme göre söylüyorlar, bu haftalarda bir kaç gün geriden ya da ilerde çıkabiliyor. Başka doktora gidin daha farklı çıkabilir. Makina kalitesi hocanın ölçümü hepsi etkiliyor.
Düşük önleyici derken progesteron mu? Sana verdi mi doktorun. Bana vermedi.

Ölçüme göre söylüyorlar, bu haftalarda bir kaç gün geriden ya da ilerde çıkabiliyor. Başka doktora gidin daha farklı çıkabilir. Makina kalitesi hocanın ölçümü hepsi etkiliyor.
Düşük önleyici derken progesteron mu? Sana verdi mi doktorun. Bana vermedi.
Evet progestoron verdi. Ameliyata gidiyordu cok hızlı bakti gitti hemşireyle konustum ben. Sanirim ilk haftası olan herkese veriyormuş. Bundan sonra başka bir hastaneye gidecem zaten. Pek memnun kalmadım hastane şartlarından

Evet progestoron verdi. Ameliyata gidiyordu cok hızlı bakti gitti hemşireyle konustum ben. Sanirim ilk haftası olan herkese veriyormuş. Bundan sonra başka bir hastaneye gidecem zaten. Pek memnun kalmadım hastane şartlarından
Kanama filan olmadan vermiyorlar kuzum. Ama bazı doktorlar verebiliyor nolur nolmaz diye. Inşallah içine sinen bir doktor bulursun kuzum. Bu arada yasadigin il neresi onu da ekleyim listeye

Beni listeden cikarabilirsiniz. Gitti bebegim. Agrim kanamam oldu dun. Kese gelismemis alttan 4.5 cm di aldılar sevindirdi gitti kuzum
Canım lütfen kendini üzme Rabbim sağlıklı olanı nasip etsin hepimize, en başından beridir hep bunu diliyoruz zaten dimi hayırlı olan bulsun seni inş 🤲🤲

Merhaba sevgili anneler.
Bugun kontrole gittim. Keseyi gördük cok sukur. Ben 6+1 zannediyordum kendimi ama doktor 5+5 dedi. Kalp atisi duyamadık. Haftaya çağırdı kalp icin.
Cok sukur gozun aydinn canim🤗 keseyi gordugunde bana verdi proluton igne yaptilar ayni gun bir de suan duphaston hap kullaniyorum simdi de yarin kontrolum var

Merhaba sevgili anneler.
Benim bır kere kahverengı leke geldı doktora telefonla ulastım kontrol bıle etmedı rıske atmayalım dedı proluton depot ıgne verdı bır kere onu attırdım hemen leke gectı. ALLAH evlatlarımızla imtihan etmesin bızı

Beni listeden cikarabilirsiniz. Gitti bebegim. Agrim kanamam oldu dun. Kese gelismemis alttan 4.5 cm di aldılar sevindirdi gitti kuzum
Üzülmeyin diyemem tabıkı üzülürsünüz hangı kalp üzülmez. Ama şu var tutunamayan bebekler zaten ya hasta oluyor ya da sakatlığı özru olan bebekler . Bir de böyle durumlarda daha iyi bir gebelik için rahım kendını cok güzel onarıyormuş.. Tabiiki kırıldınız üzüldünüz heves hayal kırıklıgı nedir bilirim bende geçtiğimiz yıl düşük yapmıstım.. Çok çok üzüldüm ama sonra tutunamayan bebeklerin gelişemeyen bebeklerın aslında bizden ayrılması o kadar hayırlı bir şeymiş ki. Çünkü saglıklı bır bebek olsa zaten yere düşsekk hoplasak zıplasak da tutunuyormuş ve gelısme ye devam ediyor us. Oyuzden aslında şer gördüğümüz hayırlı bir şey. Ama sızı cok ıyı anlıyorum benım de gecen yıl olmustu ve cok cok yenıydı.bak sımdı ben düşünmediğim halde sürpriz bir gebelik yasıyorum Allah sana cok hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin ve gör bak edicek rahmin vucudun cok daha ıyı bir bebek ıcın hazırlıga gırıcem bızım bedenlerimiz aklımızın alamayacağı bir mekanizmayı sahıp bır fabrika.. Ve bazen kusurları gidermek fabrika ayarlarına geçmek ıcın bir takım hastalıklar goruyoruz canımız yanıyor üzülüyoruz ama sonrasında herşey daha guzel oluyor. Sana dua edicem.

Hayırlı olsun kuzum bana da geç döllenme dedi, sadece keseyi gördük düşün onu da zar zor gördü küçücük dedi, ben de bugün yarın kontrol sürem dolmadan gitmek istiyorum hemde neden geç döllenmis bir anormallik yoktur umarım diye düşünmekten içim rahatlar 😕
Yok canım çok önemli deyil geç yumurtladim ben misal o yüzden dır diye biliyorm seninkide oyledir benm ilk oğlunda 2 hafta geriden geliyodu ilerleyen zamanlarda normale geldi gelisimi hızlı oldu

Korkmayın arkadasımın da 2 hafta gerıdeydı yanlıs hatırlamıyorsam 16 17 haftalık ken yetısmıstı kendı haftalıgına suan cok tatlı bır oglu var 3 yasında hatta:) ve cok da zekı.. Korkmayın olur bunlar 🥰🤗

X