2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ya aynen ben actim. Bebişime uğur getrsin diye. Hepimize uğur getrsin. Rabbim kalbimize göre versin

Ins kuzum doktorum sabah bekliyor tekrar bugün beni korkuttu ama dış gebelik olabilir diyince dünyam karardı sanki sabah 9 da hastanedeym bakalım o ne diyecek 3 kayıp olunca iyne için acele ediyor anladima gore işi riske atmak istemiyor

Arkadaslar akinti arada kahvelesiyor normale donuyor ara ara bunu yasayan var mi normal mi
Bir de kasik, karin agrisi yaptiginda karnima ilik su tutuyorum iyi geliyor ama korktum sonradan da yanlis bir sey yapmayayim fikri olan yazabilir mi

Yarın her şey güzel olacak. Ben inanıyorum. Agrım sizin yok diş gebelik değil-dir.. Güzel haberlerini bekliyorum canimm

Arkadaslar akinti arada kahvelesiyor normale donuyor ara ara bunu yasayan var mi normal mi
Bir de kasik, karin agrisi yaptiginda karnima ilik su tutuyorum iyi geliyor ama korktum sonradan da yanlis bir sey yapmayayim fikri olan yazabilir mi
Karnınıza koymayın bence. Belime koymuştum ben geçmişti ağrım. Ayağınıza da koyabilirsiniz.

Kızlar kan sonucum 1149 cıktı iyi mi

Kuzum vajinal muayene için bile 1500 üstünde anca gözükür demişti doktor bana, seninki az da olsa birşey gördü diyorsun görmemesi çok normal bu değer ile allah korusun diyelim değerin 1500lerin üzerine çıkarsa ve hala göremedim derse o zaman stres yaparsın hiç sıkma canını şuan için herşey olması gerektiği gibi.

Benim geçen yazmıştım belki okumussundur 5+3 Du sanırım o zaman bile küçücük gördü doktor geç döllenme büyük ihtimal dedi ( beta değerlerim son değerden hesaplayinca 3bin kusurlere denk geliyordu düşün)

Calisiyorum bir de bu aksamlari uyku modum iyice artti bakamiyorum girip de canim keseyi gorduk benim hesabima gore 5+3 te doktor 5 haftalik dedi kotu bisey soylemedi hic haftaya sali gunu gel teyit edelim dedi kayiplar oldugu icin kalp atisini duymadan tedirginligim gecmeyecek malesef..Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…