2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Benim aşırı derecede alıntım var
Doktor normal dedi. Sarımsı beyazımsı. O bölgedeki flora değiştiği için böyle oluyormuş
Asırı degil ama koyu sarı var bıraz tedırgın oldum. Doktora soylucem salı gunu bakalım ne dıcek. Her an bır sey olacak korkusu yasamak ıyıce anksıyete sahıbı edıyor ınsanı:KK43:

Kizlar 5 yada 6 haftalik hamileyim kese ultrasonda gorulmemisti betahcg 19127 cikinca doktor vajinal bakti ve goruldu cok sukur rahmim ice donukmus o yuzden ultrasonda gorulmemis bu arada suan kasiklarim cok agriyor bu normalmi acaba 27 yasindayim ikinci cocuk 4 aydir deniyordum bu ay tuttu ama korkuyorum bise olacak gibi

Kizlar 5 yada 6 haftalik hamileyim kese ultrasonda gorulmemisti betahcg 19127 cikinca doktor vajinal bakti ve goruldu cok sukur rahmim ice donukmus o yuzden ultrasonda gorulmemis bu arada suan kasiklarim cok agriyor bu normalmi acaba 27 yasindayim ikinci cocuk 4 aydir deniyordum bu ay tuttu ama korkuyorum bise olacak gibi
Bnm ılk alttan muayene 25 martta oldu ıkıncı alttan ıse 6nısan da oldu ikisinde de kasık agrısı oldu hala da kasık agrım var. Onun alttan muayene ile alakası yokmus rahmimız büyüyormus bazılarında buyurken agrı batma fazla hıssedılıyormus bazıları pek hissetmıyormus korkmayın

Bnm ılk alttan muayene 25 martta oldu ıkıncı alttan ıse 6nısan da oldu ikisinde de kasık agrısı oldu hala da kasık agrım var. Onun alttan muayene ile alakası yokmus rahmimız büyüyormus bazılarında buyurken agrı batma fazla hıssedılıyormus bazıları pek hissetmıyormus korkmayın
Benim karnimdan gorememe sebebi rahmim biraz ice donukmus o an cok gergin ve heyecanliydim o yuzden sormadim bu ters rahim bi sikinti olustururmu acaba

Yaa bir tane daha mi aralik anneleri sayfası var :KK48: Bir saattir sayfayı okuyup ne zaman gelmişler hic birini tanımıyorum diyorum

😬😬😬😬😬😬😬
Sitenin asıl “2021 aralık anneleri” topiği diğer yer. Burayı da arkadaş kendine şans getirsin diye açmış, öyle söylemişti ☺️
Her iki yerde de yazıyorum ben. Herkes aynı dönemin yolcusu, aynı heyecan aynı tedirginliklerde. İnşallah hep beraber sonunu da sağlıkla getiririz 🥰

Değer iyi 👍🏻 Ama neden şüphe duydun? Bat ne zamandı?
Kuzzum benm bat 3 nisan di bugün hastaneye gittm ulturasonla baktılar kese görülmedi alttan baktılar yine görülmedi çok küçük topu iyne arkasi kadar bisey e takıldı bu kese olabilir ama emin olamayız dış gebelikte olabil8r dediler kan aldılar yarin sabah tekrar doktora gostercem bakalım ulturasonla görülecek bi değer mi

Kuzzum benm bat 3 nisan di bugün hastaneye gittm ulturasonla baktılar kese görülmedi alttan baktılar yine görülmedi çok küçük topu iyne arkasi kadar bisey e takıldı bu kese olabilir ama emin olamayız dış gebelikte olabil8r dediler kan aldılar yarin sabah tekrar doktora gostercem bakalım ulturasonla görülecek bi değer mi

Bu değer ile kese görünmeli aslında.
Yani değer kaç olursa kese görünür vs o kısımları araştırmadım ama benim beta hcg 588 çıktığından 2 gün sonra gittim doktora ve vajinal muayene ile kese göründü.

Bu değer ile kese görünmeli aslında.
Yani değer kaç olursa kese görünür vs o kısımları araştırmadım ama benim beta hcg 588 çıktığından 2 gün sonra gittim doktora ve vajinal muayene ile kese göründü.
Benim görülmedi işte kuzum çok küçük biseye takıldı bu kese olabilir dedi ama emin olamadı

Rabbim sağlıcakla ilerlemesini nasip etsin canim. Korkma hepimizde ağrılar ara ara oluyor

X