2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Canım ben 5+1 de gördüm ama ne bileyim doktor yok olması gerekenden fazla büyük şöyle böyle dedi o yüzden sana direk yazamadım.. haftaya tekrar randevu var inş sağlıdır da güzel haber veririm😢
Kuzum doktorlar bi tuhaf bebeğin gün gün büyümesi farklı oluyor. Haftadan önde gidiyor geride gidiyor.. bunlar normal yani. Benim doktor riskli gebelikci hic yorum yapmadi ölçm yaptiysada söylemedi bile.. erken haftalar oldugu icin. Eminim haftaya kalp atışını duyarsın için de rahat eder.. haftaya ne zamn kontrolün? Kaç haftalık oluyorsun

Kızlar gerçekten cihaz o kadar etkiliyorki herşeyi ilk çocuğumda benim doktor cinsiyeti söyledi şehir dışına gitmiştim başka doktora daha görüneyim dedim 2 hafta geçmişti aradan cinsiyet henüz belli değil dedi çok erken dedi 🤣🤣
Halbuki benim doktor 2 hafta öncesinde söylemişti cihazı çok yeniydi onun çünkü
Gerçekten önemli cihaz ve doktor secimi özellikle

Meraba kızlar bugün ilk ultrason Muaynemi oldum kese göründü ama bebek görünmüyor dedi doktor çok kötü oldum acama boş gebelik mi erken mi tüp bebek le oldu benim bugün 5+5 günlük
Ben de 5+2 de vajinal ultrason ile keseyi gördüm. 5 mm dedi. Embriyo henüz yok dedi. Ama boş anlamına gelmiyor bu bence. Ben tedirgin olmadım. Çünkü doktorum gebeliğin sağlıklı, düşük riskin az, iki hafta sonra kalp atışı duyulur dedi. Embriyo yok mu diye ben şok olunca, daha küçük, gözükmeyebilir. Sorun yok dedi

Kuzum doktorlar bi tuhaf bebeğin gün gün büyümesi farklı oluyor. Haftadan önde gidiyor geride gidiyor.. bunlar normal yani. Benim doktor riskli gebelikci hic yorum yapmadi ölçm yaptiysada söylemedi bile.. erken haftalar oldugu icin. Eminim haftaya kalp atışını duyarsın için de rahat eder.. haftaya ne zamn kontrolün? Kaç haftalık oluyorsun
Salı günü canım 6+1 olucam inş o gün

Ben de 5+2 de vajinal ultrason ile keseyi gördüm. 5 mm dedi. Embriyo henüz yok dedi. Ama boş anlamına gelmiyor bu bence. Ben tedirgin olmadım. Çünkü doktorum gebeliğin sağlıklı, düşük riskin az, iki hafta sonra kalp atışı duyulur dedi. Embriyo yok mu diye ben şok olunca, daha küçük, gözükmeyebilir. Sorun yok dedi
Benim daha önce boş gebelik başıma geldiği için tedirgin oluyorum benim karından baktı benim hesabıma 5+5 di.

Benim daha önce boş gebelik başıma geldiği için tedirgin oluyorum benim karından baktı benim hesabıma 5+5 di.

Benim de 2 kez başımdan geçti boş gebelik. O yüzden kalp atışı kırmızı çizgim. O güne dek her kontrole yüreğim ağzımda giriyorum 🥴

X