2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar çok şükür keseyi gördüm bugün 5+6 da 😍 bebiş küçücük onu da gördük kalbi de atmaya başlamış pazartesi net duyarız dedi doktorum kan idrar tahlili verdim çok şükür Rabbim herkese nasip etsin kalp atışını daha duymadan bu kadar heyecanlı isem düşünemiyorum 😍
Gözün aydın kuzum. Rabbim sağlıkla kalp.atisini da duymayı nasip etsin❤🙏

Hepimize maşallah 🧿 Sağlıkla hamileliğimizi geçirip kucağımıza sağlıkla alalım inşallah bebişlerimizi. Benim daha önce 2 kimyasal gebeliğim oldu. Çok tedirginim o yüzden.
Benimde 2 kaybım var kuzum.. Allah bidaha yasatmasin böyle acılar çok zor.. Şimdilerde tabiki ara ara tedirgin oluyorum ama elden bisey gelmiyor dua etmekten baska🙏 kalp atışını duyalım da sağlıkla, daha da rahatlarız canimm

Meraba kızlar bugün ilk ultrason Muaynemi oldum kese göründü ama bebek görünmüyor dedi doktor çok kötü oldum acama boş gebelik mi erken mi tüp bebek le oldu benim bugün 5+5 günlük

Eklentiler

• IMG-20210408-WA0001.jpeg
    IMG-20210408-WA0001.jpeg
    93,2 KB · Görüntüleme: 30
Meraba kızlar bugün ilk ultrason Muaynemi oldum kese göründü ama bebek görünmüyor dedi doktor çok kötü oldum acama boş gebelik mi erken mi tüp bebek le oldu benim bugün 5+5 günlük
Kuzum telaşa kapılma. Bebek kucuk oldugu icin gozukmuyordur. Ya da kullanilan cihazla alâkalı. Bi kaç gün sonra başka bir doktora git canim gözükür o zaman inşallah. Olumsuz düşünme lutfen

Merhaba canım sadece ultrasonla mı baktı benim kese ile bebiş alttan muayene de gözüktü ultrason da kese gözüktü çok net değildi bebek de o yüzden sordum alttan bakmadı mı?

Ve cihaza bağlı doktora da sordum da cihazdan kaynaklı bazılarında gözükmüyor dedi

Kuzum telaşa kapılma. Bebek kucuk oldugu icin gozukmuyordur. Ya da kullanilan cihazla alâkalı. Bi kaç gün sonra başka bir doktora git canim gözükür o zaman inşallah. Olumsuz düşünme lutfen
İnşallaahhh cumartesi için özel hastane ye randevu aldım gerekirse alttan bakar görür inşallah

Merhaba canım sadece ultrasonla mı baktı benim kese ile bebiş alttan muayene de gözüktü ultrason da kese gözüktü çok net değildi bebek de o yüzden sordum alttan bakmadı mı?
Karından ultrason la baktı alttan bakalım falan demeyince bende söylemedim cihazımız eski yada daha küçük oldupu için görünmüyordur normal dedi ama ben daha önce boş gebelik geçirdiğim için ödüm kopuyor yine aynıysa diye.

Kızlar gerçekten cihaz o kadar etkiliyorki herşeyi ilk çocuğumda benim doktor cinsiyeti söyledi şehir dışına gitmiştim başka doktora daha görüneyim dedim 2 hafta geçmişti aradan cinsiyet henüz belli değil dedi çok erken dedi 🤣🤣
Halbuki benim doktor 2 hafta öncesinde söylemişti cihazı çok yeniydi onun çünkü

İnşallaahhh cumartesi için özel hastane ye randevu aldım gerekirse alttan bakar görür inşallah
Özeldeki cihazlar daha iyi oluyor canim. Eminim 2 gun sonra gayet net görürsünüz. 1 kere olmuş kuzum bidaha olcak diye bisey yok böyle düşünüp bebeği strese sokma annesi. Rabbim sağlıkla hayırlısı ile versin inşallah 🙏💜

Ben gitmedim pazartesi gidicem. 5+5 olucam gittiğimde çok mu geç kalmış olurum bilemedim. Tüp bebek doktorum haftaya git dediği için pazartesi gidicem.
Aslinda en doğrusunu yapıyorsun. Bizler erken gidiyoruz. Keseyide Bebeği de göremeyince telaş ediyoruz.. pzt güzel haberlerini bekliyoruz canim 🙏

X