2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

@mrvdrars @Beyazl @Aloben @LadyVet @_Citlembik_ M Mucitpanda @demet_84 T Teraryum1 @Sadglkızlar @BusraFati kızlar sizler keseyi görmeye gittiniz mi. Gördü iseniz kaç hafta günde gördünüz listeye ekleyelim 🙏
ben gitmedim canm, buarada ismin ne oyle hitap ediyim 😊
bugun son adet tarihine gore 5+1 ama gec dollenme benimki, değerim dun 140 cikti. yarin kan verirmiyim bilmiyorum ama 2 kere verdim sadece suana kadar. hastaneye de 2 haftadan once gidemem gidip de bos donmek istemiyorum varsa gittigimde kesin görünsün 🙈🙈🙏🏻🙏🏻

ben gitmedim canm, buarada ismin ne oyle hitap ediyim 😊
bugun son adet tarihine gore 5+1 ama gec dollenme benimki, değerim dun 140 cikti. yarin kan verirmiyim bilmiyorum ama 2 kere verdim sadece suana kadar. hastaneye de 2 haftadan once gidemem gidip de bos donmek istemiyorum varsa gittigimde kesin görünsün 🙈🙈🙏🏻🙏🏻
Ayy sağlıklı olsunda yavrum gerisi önemli değil. 2 kere kan verdi isen gerek yok ama canim isterse yine de verebilirsin tabi. Evet daha yeni kuzim senin bi 10 gün bekle gidince görürsün zaten minnosu. Ismim derya bu arada. Senin ismin canim.

Ayy sağlıklı olsunda yavrum gerisi önemli değil. 2 kere kan verdi isen gerek yok ama canim isterse yine de verebilirsin tabi. Evet daha yeni kuzim senin bi 10 gün bekle gidince görürsün zaten minnosu. Ismim derya bu arada. Senin ismin canim.
.mine ben de..🤗
19 nisana gün olucam izinli olduğum hafta rahat rahat giderim. bence de kan tahlili yerine elimde 2 test var birini bu haftasonu yapiyim birini de önümüzdeki haftasonu. icim rahat etsin diye kirmizi cift cizgiyi görüyüm yeter :) suan hala 2. cizgi hafif çünkü

.mine ben de..🤗
19 nisana gün olucam izinli olduğum hafta rahat rahat giderim. bence de kan tahlili yerine elimde 2 test var birini bu haftasonu yapiyim birini de önümüzdeki haftasonu. icim rahat etsin diye kirmizi cift cizgiyi görüyüm yeter :) suan hala 2. cizgi hafif çünkü
Bi kaç güne çok koyu çıkar canim.. 19 nisana cok gusel büyür bebiş annesi❣

Selamlar herkese🌸
Benim gibi böyle endişeli, merak eden car mı? Kalp atışı için bir hafta beklemem gerek ancak cok merak ediyorum.. bazen hafif ağrım oluyor, korkuyorum. Birde ben pco hastasıyım ve işyerinde yoğun çalışan stresli biriyim.. O yüzden de bitaz endişeliyim. Umarım herşey yolunda gider🌺
En rahat ınsan bıle panıklı anksıyetelı bir insan oluyor. İçimde atan kalp için endişeleniyorum hem de sureklı

Arkadaşlar çok şükür keseyi gördüm bugün 5+6 da 😍 bebiş küçücük onu da gördük kalbi de atmaya başlamış pazartesi net duyarız dedi doktorum kan idrar tahlili verdim çok şükür Rabbim herkese nasip etsin kalp atışını daha duymadan bu kadar heyecanlı isem düşünemiyorum 😍
Kalp atısını alttan muayene de mı gordunuz. Karından ultrasonla mı

Selamlar herkese🌸
Benim gibi böyle endişeli, merak eden car mı? Kalp atışı için bir hafta beklemem gerek ancak cok merak ediyorum.. bazen hafif ağrım oluyor, korkuyorum. Birde ben pco hastasıyım ve işyerinde yoğun çalışan stresli biriyim.. O yüzden de bitaz endişeliyim. Umarım herşey yolunda gider🌺
Çoğumuz aynı durumdayız. Heyecandan çok kaygı hakim bende. Zamanla normale döner her şey diye düşünüyorum. Daha çok yeni.

X