2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar nasılsınız bugün kalça komtrolümüz vardı şükür bizde kurtulduk düzelmiş kalçasındaki kayma en sonunda rahatladım darısı diğer ultrason günü bekleyen arkadaşlarıma

Merhaba kızlar sadece annee sutu veren anneler bebeginiz ayda kac gram alıyor benim kız iki ayda 1400 gram aldı yani ayda 700 gram gibi bu gun saglikocagina götürdük geceleri bir kez mama ver az kilo alıyor dediler mama vermekte istemiyorum

Canım benim oğlum doğduktan sonra 10 gün kilo almadı yani doğum kilosunun üstüne çıkmadı sonrasinda 20 günde 1 kilo aldi ilk ay +1 ,kiloydu 2.ayda da 40 günde 2 kilo almıştı günde 1 yada 2 60 ml mama vermiştim.Asida ebe çok kilo almış artık mama verme dedi vermiyorum bakalım 3.ay jac kilo ile bitecek,bence vermelisin meme reddi yapmayan biberonlar var hipp kullandim ben çok güzel kilo aldirdi

selam kızlar nasılsınız bugün kalça komtrolümüz vardı şükür bizde kurtulduk düzelmiş kalçasındaki kayma en sonunda rahatladım darısı diğer ultrason günü bekleyen arkadaşlarıma
Çok çok sevindim, darısı bize inşallah. 28 inde bizimde kalça ultrasonu

Benim ilk 2 ay ayda 1 kilo.aldi, bu ay 3.ay 600 e yakın almış. Az almış ama doktorumuz normal dedi. Mama kullanmıyoruz, gerek görmedi dr

Kızlar bebekler kaç ay sonra gece uyumaya başlar biz sabah ezanina kadar ayaktayiz.
Bu tamamen bebeğe bağlı, benimki gece uykusuna 11 12 gibi geçiyor, sabah 5 6 ya kadar uyuyor tabi emzirmek için uyandırıyorum.. gündüz uykumuz yok bizimde hep kucak ağlama feryat figan

Sizin gündüz uykuları nasıl?

Bizimkide gündüz uykuya dalıyo yorgunluktan uyanıyo sürekli huysuzlanıyo ama o uyudukca uyuyabiliyorum bende hiç bir düzenim kalmadı ev isi yemek falan hicbisey yapamiyorum.Ama gece uykusu hic yok

Bizimkide gündüz uykuya dalıyo yorgunluktan uyanıyo sürekli huysuzlanıyo ama o uyudukca uyuyabiliyorum bende hiç bir düzenim kalmadı ev isi yemek falan hicbisey yapamiyorum.Ama gece uykusu hic yok
Kendi kendime uyuduğu, derdini anladığımız o güzel günler gelse bi an önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…