2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

haha üzmek istemezdim anacım ama hayatın gerçekleri düşün 1 ay boyunca bebek bizim oda da olduğu iiçin oda bizim yanımızda yatmak istedi oda da aile boyu uyuduk geri odasına geçti şimdide geceleri uyanınca geliyo :KK70:
Herkes kendi odasında uyusa oh miss.. bende yaza doğru kendi odasında uyutacagim anne yanina sığmaz büyüdükçe, planlar böyle ama baktık olmuyor makyaj aynasını kaldırıp beşik yatak odasına transfer olcak😂😂😂
Hayatımızı onlar şekillendiriyor 🤱

Herkes kendi odasında uyusa oh miss.. bende yaza doğru kendi odasında uyutacagim anne yanina sığmaz büyüdükçe, planlar böyle ama baktık olmuyor makyaj aynasını kaldırıp beşik yatak odasına transfer olcak😂😂😂
Hayatımızı onlar şekillendiriyor 🤱
oğlum 5 yaşına giricek 9 aylıktan beri kendi odasında kızda 6 7 ayda geçer kendi odasına yatağına yeter çok bilem 😄

Kizlar icinizde adet gören var mi?bana mi ugradi bi yine😢

geçen ay bir gün sadece az bi kanamam oldu ama adetim başlamadı daha çok şiş hissediyorm kendimi bi başlasaydı rahatlardım

Allah

Ben 40 çıkmadan oldum. 38. günüm falandı
Demeyin öyle doğumdan sonra ilk defa birlikte olduk oda eşim tutamadı kendini :KK57: korkuyorum birşey olursa diye oğlumda 11 ay sonra olmuştum

X