2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Olur olur, bu bebeler bizi ruh hastası yapacak bu gidisle😂😂😂😂
Ruh hastası oldum zaten işe başlayınca nasıl olacak diye düşünüyorum bide üstüne diyet hepten dipteyim mutsuzum bide öyle birşey ki sanki kızgınlığım anliyorda iyice sinirliyken bı agu deyip gülüyor ya sinirlendigim için sinir oluyorum

Kizlar meme ucumda yara vardi daha dogrusu meme basi ayrilmisti kenardan.bugun ordan fena siddette sut akmaya basladi.uçtan gelmiyor artik o ayrilmis kenardan geliyor sut😖daha geri toplar mi orasi sizce,yoksa meme basi gitti mi artik.sinirden aglayasim var🥺

Kizlar meme ucumda yara vardi daha dogrusu meme basi ayrilmisti kenardan.bugun ordan fena siddette sut akmaya basladi.uçtan gelmiyor artik o ayrilmis kenardan geliyor sut😖daha geri toplar mi orasi sizce,yoksa meme basi gitti mi artik.sinirden aglayasim var🥺
Karabaş otu kullandı bazı arkadslar yarıklar iyileşti. Bi araştırın derim. Geçmiş olsuuun.

Bizimkide gündüz hiç uyumuyo hiçbir iş yapamıyorum 5 10 dk anca uyuyo oda ayağımda sallayarak indirince uyanıyo🤦🏼‍♀️
Aynen bizde öyleyiz bi de küçükken yanıma uzatıyordum gündüz emerek uyuyordu şimdi imkan yok öyle emmiyor bey efendi kucakta olcak rahatımıza düşkünüz😊

Dunduz gece fark etmiyor gerçi gündüz uykuya dalabiliyor bı on dk falan gece oda yok gözler fal taşı mübarek
Kız gazı vardır belkide doymuyordur açtır emzirmeyle doymuyosa bide mama ver bakalım canım birde sancısı olabilir karnını zeytinyağ ile yağla ağız mendilini ısıt karnına koy yarım kundak şeklindede karnını sar. Bizimkinin de çok sancısı oluyordu böyle yapınca rahatlıyordu birde kiraz çekirdeği patiği kullandım bn gaz için hala kullanıyorum ara ara

Kız gazı vardır belkide doymuyordur açtır emzirmeyle doymuyosa bide mama ver bakalım canım birde sancısı olabilir karnını zeytinyağ ile yağla ağız mendilini ısıt karnına koy yarım kundak şeklindede karnını sar. Bizimkinin de çok sancısı oluyordu böyle yapınca rahatlıyordu birde kiraz çekirdeği patiği kullandım bn gaz için hala kullanıyorum ara ara
Aç olduğunu düşünmüyorum çünkü ikinci memeyi emmeden bıraktığı çok oluyor.karnina sıcak havlu koyduğum da oldu.kiraz çekirdeğini araştırdım memnun olanda var işe yaramıyor diyende.zeytin yağı değilde adaçayı yağı kullandım oda çok işe yaramadı

X