2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de covid oldum. 2.gün. nasıl ilerledi sizin. Rabbim yavrularımızı korusun. Çok geçmiş olsun.
Çok geçmiş olsun sizede.bende ilk üç gün boğaz ağrısı oldu dördüncü gün ile halsizlik ve ateş başladı.bir günden fazla sürdü 5 saat arayla minoset aldım sonraki bı iki gün boğaz yanması devam etti şimdi hafif soğuk algınlığı gibi seste var biraz arada boğazım gıcık yapınca öksürük oluyor.biz hafif atlattık inşallah sizde öyle atlatirsiniz

Ben de covid oldum. 2.gün. nasıl ilerledi sizin. Rabbim yavrularımızı korusun. Çok geçmiş olsun.
Çok geçmiş olsun, o kadar yayıldı ki. Bebisleri rabbim korusun

Eşim olalı 1 hafta oldu. O dün negatif çıktı. Bende bi şey yoktu bir anda ateş, baş,boğaz ağrısı oldu. Bugün daha iyiyim sanırım. Teşekkür ederim.

Kızlar covid oldum belirtilere göre bugün 8. Gün ve bebitom bugün dört kere öksürdü dua edin ilerlemesin
Gecmis olsun emziriyorsan sık sık emzir bende geçen haftalarda grip oldum bebeğimin de burnu akmaya başladı doktora sorduk dedi emziren ve gunde iki defa burnunu temizleyin 2 gun sürdü sadece serum fizyolojikle temizledik

Gunaydin kizlar bebekleriniz gece kac saat kesintisiz uyuyor benim kız bazen 6 saat kesintisiz uyuyor sizce uyandırıp emzirmeye miyim

Gunaydin kizlar bebekleriniz gece kac saat kesintisiz uyuyor benim kız bazen 6 saat kesintisiz uyuyor sizce uyandırıp emzirmeye miyim
benim kız gece uyandırmasam uyanmaz ıhlayıp tıslıyo öyle hiç uyanmadan emip geri devam ediyo uyumaya ben bi 12 buçuk gibi emziriyorum bi eğer acıkırsa 4 5 gibi emiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…