2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bugün ortopedide randevumuz vardı, hoca 3.Ayda düzelir dedi, rahatlatti beni baya, sende endişe etme canim
inşallah canım yaa vallaa çocuğumu yan yatıramıyorum bişey olur korkusundan bide bu ara sanki çok fazla duyuyorum kalça sıkıntısı olan çocuk sende de varmı böyle bişey çoğaldımı yoksa bizde öyle bi sıkıntı var diyemi dikkatimizi çektide duyuoruz anlamadım

Beta 61 60 alfa 53 47 cikmis bizde. Bu ay Devlet hastanesinde tekrar goturdum. Onlar deger yazmamis ama sonucun normal oldugunu soylediler

Beta 61 60 alfa 53 47 cikmis bizde. Bu ay Devlet hastanesinde tekrar goturdum. Onlar deger yazmamis ama sonucun normal oldugunu soylediler
Sen ilk ultrason erken mi götürmüştün canim, değer baya düşük, ama bak geliştikçe bebek normal olmuş Çok şükür, darısı bizlere canimm
Valla ortopedist yok tutuş şekli yok çift bez bunlara takılma, kendiliğinden düzelir bebek büyüdükçe dedi. Algıda seçicilik canim şimdi daha çok dikkat ediyoruz

Birinci ay sonu yaptırmıştım. Sizin kac cikmisti? Ara ara çift bez kullandım. Sonuc rakamsal olmayinca icime sinmedi. 3. Ayda tekrar baktirmak istiyorum ben de

Bu arada rapor durumunuzla ilgili gelisme var mi? Heyet 1 ay 1 ay sekkinde mi alinabiliyor. Bir kerede 2 ay olarak alinir mi? Ben bir kez heyet alacagim sanirim

Bu arada rapor durumunuzla ilgili gelisme var mi? Heyet 1 ay 1 ay sekkinde mi alinabiliyor. Bir kerede 2 ay olarak alinir mi? Ben bir kez heyet alacagim sanirim
Vazgeçtim rapor almaktan canim. Biz önce maaş alıp sonra çalışıyormuşuz. Ocak maaşını aldım şubat 15 e kadar çalışmam lazım, 7 şubattan 15 ine kadar 8 günlük rapor alicam ki o gunlerin parasını geri vermeyin, 15 şubat itibarı ilede ücretsiz izin dilekçesi verdim..
Bir kerede 2 kez alınmaz, ams bazen 3 aylık rapor veriyorlar ameliyat sonrası filan. Onu da vereni zor bulursunuz, en.iyisi 1 aylık alıp bitince yeniden almak

2 ay 18 günlüğüz canım iki göğsünü emdikten sonra hala aranıyosa mama ver canı fazla yese zaten kusar canım bnmki doyunca diliyle iter öyle anlıyorum bn
verdim,siringayla kasikla almadi biberonla verdim naalesef.simdi de memeyi aliyor ama cekmiyor duzgun.sanirim redde dogru gidiyorum.sutum yetmiyor.bugun emzirme danismanina gittim.biberonu birak dedi.ama sutum yetmiyor ki aglamaktan bitap dustu cocugum,sonunda mecburen verdim.almiyor aklim artik ya

Tesekkur ederim. Ben 1 ay rapor kullanmaya calisacagim.
Bende merak ediyorum,8haftalik surec bitmek uzere.nasil rapor alabiliriz ve nerden
Okulda bir arkadasim birer haftalik saglik ocagindan alarak birinci donemin spn ayini kapatti. Devlet hastanelerinde de elzem durumlarda 3 doktor karariyla alinabiliyordu.

Bnmde sütüm yetmiyor biberonla maa veriyorum aç olunca durmuyo çekiyo çekiyo süt yok yazık bebek napsın bugün bi tanıdık günlük 5 lt ye yakın su içiyorum hemen hemen her gün kek ve bulgur pilavı yiyorum dedi denicem bi bakalım sende dene istersen

Tesekkur ederim. Ben 1 ay rapor kullanmaya calisacagim.

Okulda bir arkadasim birer haftalik saglik ocagindan alarak birinci donemin spn ayini kapatti. Devlet hastanelerinde de elzem durumlarda 3 doktor karariyla alinabiliyordu.
Bende oyle duydum,ama aile hekimim veremiyoruz biz rapor dedi.sinirim bozuldu

Bulguru duymustum ama kek ilk defa duyuyorum

Kızlar merhaba, normal de sütüm oluyor emziriyorum ama göğüsüm akşam üzeri nerdeyse aynı saatlerde yumuşuyor iyi çekemiyor sütü sinirleniyor sizde de oluyor mu?
Rezene ve anason karışımı çayı hem gaza iyi geliyor hem de süt yapıyormuş. Bugün deneyeceğim. Onun dışında bol su, hoşaf, hurma, dere otu,marul, irmik helvası, tahin helvası da süt yapıyor tavsiye ederim.

Malt içecek için, öğleden sonra akşama doluyor göğüsler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…