2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bugun siparus verdim gumus kalkan ama iyilesene kadar bebegi nasil doyuracagik bilmiyorum.emzirmeye devam etsemmi kanasa da yoksa sağip mi versem...zaten sutum az geliyor

Gogus yarasi olan canlar, kasim annelerinde bazi arkadslarda bu sirun oldu, gogus ucu kanama yara filân. Gumus kapak krem filab fayda etmemisti, Karabaş otu varmis o iyi gelmiş, bi arastirin ısterseniz

Ben acidan agliyorum,emziresim gelmiyor ikisi de kanayan yara seklinde su an.hatta dun bebegi memeden ayirdim yanagi memem bildiginiz kandi...yanlis emzirme ama nasil duzeltecegimi bilmiyorum.
Bende yarın yok ama tahriş oluyor sanirim yanma ve agri var emzirme danismanliginw gideyim dedim ama hava soğuk bebisle nasil giderim bilmiyorum

Bizim ilk ay cekildi 60 cikti. Cocuk doktorumuz sorun goemedi baska bie ortopedi doktoru yari kalca cikigi diyerek cift bez onerdi.
demet_84 kızlar mesajlarınızı gördümde,tekrar bebelerinizi kalça ile ilgili doktora görürdünüz mu bi gelişme var mi?

Dün kalça ultrasonumuz vardı, bazı değerler düşük cikti, haftaya ortopediste randevu verdiler 1 ay sonrada tekrar ultrason istediler.

Bugün çocuk doktorumuza gittik fiziksel muayenede bir sey görmedi ama ortopedi baksın dedi. Belki arel gerekebilirmiş..

nily_y 60 dediğin alfa acısı mi canim

Haftaya götüreceğim. 2.ayda tam oturmuyormuş. 2 tanıdığıma 3. aya tekrar gün vermişler.

Haftaya götüreceğim. 2.ayda tam oturmuyormuş. 2 tanıdığıma 3. aya tekrar gün vermişler.
Sizin ilk ultrason randevusu mu? Bazı arkadslar 1. Ay sonunda kalça ultrasonu çektirmiş biz 2 de çektirdik keşke diyorum daha erken çekinseydik.

Dün baya üzüldüm ama bugün sakinim, sizde icime su serptiniz belki 3.ayda daha oturur kemikler sorun çözülür. Ams tabi süreçte farklı doktorlardan görüş alacağım.

Görümcem 2. Ayda gitti 3. Ayda gel demişler arkadaşı da aynı şekilde oturmamış 1. Iciniz rahat etmezse gidin tabi. Biz de ilk defa gideceğiz sonucu yazarım.

Görümcem 2. Ayda gitti 3. Ayda gel demişler arkadaşı da aynı şekilde oturmamış 1. Iciniz rahat etmezse gidin tabi. Biz de ilk defa gideceğiz sonucu yazarım.
Inşallah güzel sonuç alırsınız, kız bebek olması makat geliş olması vb kriterler var bizde bu ikisi uyuyor. Bakalım canım inş bizimde olumlu olur her sey zamnla

canım biz daha 16 şubatta gidicez benimkinin de sadece alfa açısı 60 olması gerekirken 56 derece çok hafif bi kayma dedi kontrole götürdğüm doktora danışınca

kızlar nasılsınız 2. ay aşılarını oldunuz mu bizimki çok kahırlı kucağımdan indirmeyi bırak benim popo koltuğa değdiği an ciyak ciyak bi yandan da diş hazırlığımız başladı eller sürekli ağızda

canım biz daha 16 şubatta gidicez benimkinin de sadece alfa açısı 60 olması gerekirken 56 derece çok hafif bi kayma dedi kontrole götürdğüm doktora danışınca
Alfa mi önemliymiş, bizim sol 65 sağ 58, sağ için tip2a dendi 1 ay sonra yeniden ultrason, ve ortopediyr yönlendirdi.
Size ortopediste gidin demediler mi canim

Pzt olduk baya huysuzduk sukur gecti gitti canim, ayy ağzında tükrük baloncukları el sürekli ağızda

Alfa mi önemliymiş, bizim sol 65 sağ 58, sağ için tip2a dendi 1 ay sonra yeniden ultrason, ve ortopediyr yönlendirdi.
Size ortopediste gidin demediler mi canim
bizim diğer ölçüler olması gereken derecede sadece alfa ölçüsü 60 üstü olması gerekirken 56 derece bize hiç tedavi vermediler canım sadece tekrar bakalım dediler

bizim diğer ölçüler olması gereken derecede sadece alfa ölçüsü 60 üstü olması gerekirken 56 derece bize hiç tedavi vermediler canım sadece tekrar bakalım dediler
Inşallah bir şey çıkmaz sizinde kuzum, inş 3. Ayda düzelir sizinkide bizimkide tamamen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…