2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Evet seninki baş aşağı durmayı sevmedi Olsun nasıl isterse öyle gelsin güzellik, sağlıkla kavuşun yarın haberini bekliyoruz 4 gözle canıım

Hem de nasıl bende vajinaya batma ve dolgunluk hissi de var ve sürekli sertleşiyor

Dün geceden beri sürekli vajinada bişey varmış gibi gidiyorum tuvalete bişey yok ve batma oluyor bebeğin her hareketinde aşağıda sancı oluyor ama düzenli değil

doğumdan çıktım 2600 gr 47 cm bir küçük oğlan doğurdum yanımda çok sukur
Kendi mi doğdu? Doktor mu erken almayı doğru buldu? Benden sadece 2 gün öndesiniz ya, benimki de erken gelebilir mi ki, ondan merak ettim. Gözünüz aydın bu arada. Allah sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin.

Kendi mi doğdu? Doktor mu erken almayı doğru buldu? Benden sadece 2 gün öndesiniz ya, benimki de erken gelebilir mi ki, ondan merak ettim. Gözünüz aydın bu arada. Allah sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin.
Doktor hemen alalım dedi karaciger enzimlerim yukseldi duseremediler

Güzel anneler merhaba, Alin im dünyaya geldi çok şükür. Haftasına göre gerideydik ama güzel doğdu, 2940 gr, 50 cm.. küvete girer sandık şükür girmedi, yanımda.. sezaryende hem spinal hem epidural yaptılar konbine. Sezaryen sonrasi agrim oldu, saolsunlar igne filan vurdular da ağrı kesildi ilk yürüyüşüm iğne sonrası olduğu için acı hissetmedim 1 2 gün geçse ağrılar biter inş..Çok farklı bir duyguymuş annelik, ameliyathanede sakindim ama o ağlayınca bende agladim süt olayı inşallah gelir bi an önce.. sıkıyorum memeyi minik damla ancak geliyor
Darisi sizlere, inşallah sağ salim sizlerde kavuşursunuz yavrunuza ❣

Gözünüz aydın canim Allah analı babalı büyütsün. Saglikli guzel ömürleri olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…