2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bende doğum yaptım kızlar, bebekte gelişme geriliği bardı tansiyondan ötürü, kontrole diye geldim apar topar sezeryAn oldum suan bebeğim 1800 gram yoğun bakımda , epidural oldum umarım siz de bir an önce hayırlı Doğum yaparsınız
Hem gecmis olsun hem hayirli olsun.insallah en kisa surede saglicakla kavusursunuz bebisinize🤲🏽

Doğuranlara gözünüz aydın diyorum ♥️ Doğuracaklara da ağrısız acısız sorunsuz kavuşmalar diliyorum 😍 Benim bugün kontrolüm vardı. Bebiş 3600 olmuş. Pelvis kemiğinden sokmuş kafasını ama geniş kısmındaymış. Dar kısmına geçince doğum başlarmış. Eğer bi aksilik yaşanmazsa 41.haftaya kadar doğal sancıyı beklicez, olmazsa suni sancıyla başlatıcaz. Umarım bebek beyfendi kendi sancısıyla gelir 🌸

Doğuranlara gözünüz aydın diyorum ♥️ Doğuracaklara da ağrısız acısız sorunsuz kavuşmalar diliyorum 😍 Benim bugün kontrolüm vardı. Bebiş 3600 olmuş. Pelvis kemiğinden sokmuş kafasını ama geniş kısmındaymış. Dar kısmına geçince doğum başlarmış. Eğer bi aksilik yaşanmazsa 41.haftaya kadar doğal sancıyı beklicez, olmazsa suni sancıyla başlatıcaz. Umarım bebek beyfendi kendi sancısıyla gelir 🌸
Oy oy maşallah tombis bey geliyor 😍 ne kadar güzel inşallah sağlıcakla normal doğum gerçekleşir.. Bende çok heveslendim normal doğum için ama benim kız dönmedi dönmüyor 😂😂😂 nasip sezaryenmis, sağlıkla sıhhatle hepimiz kucağımiza alalım inşallah 🙏🙏🙏

X