2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Sizde nasıl belirtiler var sancı ve kasılma var mı

canım gözün aydın şükür kavuşturana rabbim nazarlardan saklasın inşallah

Güle güle büyüt canım bol bol emzir çektiği kadarı yeter ona o ilk süt çok önemli bol bol emzir sağlıkla büyüt darısı bize inşallah

Allah analı babalı büyütsün inş.. :)

Sabah 6 da hastaneye yatırım yapıldı.. 8 de sezaryana alındım.. belimden igneyi vururken pek acımadı. Sabit durmak çok önemli.. daha sonra bacaklarıma ates gibi birsey indi ve belden aşağısı uyuştu. Başka bir bu sanki üzerine oturmuş gibi okuyor karıncalanma ve balon gibi şişmiş hissi var. Ben oğlanı alırken de anlamadim dokunsalar hissetmedim.. sadece dokunma hissedibilirsin dediler oysaki. Hemen ağlamaya başladı ortalığı ayağa kaldirdi.saat 8.19 da Küçük adam 2600kg 46 cm dogdu. Suan 50 gr gitti şişlik de iniyor.. dikiş falan derken bir ara midem bulandı ameliyat sırasında oda normalmiş. Hemen iğne yaptilar gecti. Sonra odaya geldim. Minnal adamına getirdiler emzirmeye çalışıyorum sutum Hemen gelmedi bir yandan pompa ile sagiyorum gelsin die bir yandan emziryorum 4 kadar aç kaldim.. sonra e bebekten malt içeceği aldim biraz faydası oldu gibi.. İnş bol bol gelir. Ayağa ilk kalktığımda sadece ameliyat yerim agirdi ama ikinci sezaryan biraz normal geldi..suan kalkıp yureyebiliyorum bir yatarken sıkıntı kalkarken birde.. iki.ucgune kadar birsey olmaz. Hersey pozitif guzeldi.. sizden ricam kendinizi sıkmayın kafanız rahat olsun kendinizi hastaneye ve doktoruna birakin heycan stres yapmayın o zaman hersey daha pozitif okuyor

Gozunaydin cnim hayirli ugurlu olsun bebisin
Sut olayina takilma bol bol emzir, emzirdikce sutun cogalir.

Gozunuzaydin saglicakla büyütün

Gözün aydın ya çok sevindim. Kolaylıkla ve sağlıkla büyütmek nasip olsun

Canım benim çok şükür sende bende sağlıkla kavuştuk minnaklara.

Gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütsün. Geçmiş olsun size de. Tadını çıkarın ❤

Gözün aydın olsun analı babalı büyüsün inşallah

İnsan okurken bile heyecanlanıyor gözleri doluyor.sağlıcakla büyüsün kuzucuk inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…