2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Oy maşallah nerdeyse 2 hafta ilerde çıkmış, saglikla kavuş annesi.. o zmn sık sık kendini dinle takip et kasılmaları her an her şey olabilir minnoş sürpriz yapabilir desene🥰🥰🥰
Ay evet 3 hafta önde hatta. Aslında kasımın ortasında doğmasını isterim, annem rahat izin alıp gelebilir diye (ara tatil) ama ev temizliği, hastane çantası, koltuk-halı yıkatma falan işlerim duruyor. O yüzden telaş ettim azıcık. Yarın hemen arayıp sırayla halledeceğim inşallah o işleri. 😁

Ay evet 3 hafta önde hatta. Aslında kasımın ortasında doğmasını isterim, annem rahat izin alıp gelebilir diye (ara tatil) ama ev temizliği, hastane çantası, koltuk-halı yıkatma falan işlerim duruyor. O yüzden telaş ettim azıcık. Yarın hemen arayıp sırayla halledeceğim inşallah o işleri. 😁
En azindan çantanı hazırla canim, gerisi olmasada olur, bebiş ne zmn sürpriz yapar belli olmuyor

Normal kuru hurma canım ama fazla yeme derim son haftalarında sayıyı artirirsin
Ama dun yedikten sonra o kadar kasilmam oldu ki,dedim dogurcam heralde birazdan.Allahtan gecti biraz da rahatladim.internette okudum birkac kisi kasilmam var diye doktora gitmis o hurmayi da yeme demis doktor.ne yememem gerekiyor bakmam lazim sanirim artik

Canım senin bi yazında okumuştum mide yanması felan oluyor diye bende 2 gündür çok kötüyüm ilacın adı neydi
Mide yanması bnde de var canım gaviscon kullanıyorum ben kefir iyi geliyor bazen de yoğurt iyi geliyor
Gaviscon kullanıyorum bende. Yoğurt kefir malesef bende daha da artırıyor 🤦‍♀️ kimisi soğuk süt içiyor bi kaç yudum o da iyi geliyormuş. Bana fayda etmiyor o da. Canim Gaviscon ❤

Ayy aylar bitti haftalar bitti günleri saymaya başladık resmen. Tabii bi çoğunuz benden çok ileride ama 😍 bende bir heyecan var anlatamam 😇😇
Bu arada ben 6.ayımda yırtılmaya başladım maalesef ne lieraclar ne bio oiller kullandım hiçbi işe yaramadı. Hem çok beyaz ve ince bi tenim var hem de genetik maalesef 😕😕
Benimki de önden gidiyor 1 hafta kadar. Doktorum iri bir bebek olacak dedi. Zaten ben ve eşimi gören 3 kg çocuk beklemiyor 😅😅
Normal doğum benim için yalan olabilir çok ta istiyordum halbukii

Ayy aylar bitti haftalar bitti günleri saymaya başladık resmen. Tabii bi çoğunuz benden çok ileride ama 😍 bende bir heyecan var anlatamam 😇😇
Bu arada ben 6.ayımda yırtılmaya başladım maalesef ne lieraclar ne bio oiller kullandım hiçbi işe yaramadı. Hem çok beyaz ve ince bi tenim var hem de genetik maalesef 😕😕
Benimki de önden gidiyor 1 hafta kadar. Doktorum iri bir bebek olacak dedi. Zaten ben ve eşimi gören 3 kg çocuk beklemiyor 😅😅
Lierac bende kullanıyorum. Henüz çatlak olmadı ama iki gündür tüm vücudum kaşınıyor el bileklerime kadar. Terledim mi ondan mı diyorum duşa giriyorum yine aynı bir süre sonra. Ne olacak neden nasıl anlamadım cidden yaa

Günaydın hanımlar, dün belimde kuyruk sokumumda feci ağrı vardı bugün de hafif ama devam ediyor. . Gün geçtikçe gebeliğin farklı yönleri ortaya çıkıyor valla.
Benimde ilk kez dün regl ağrısı oldu belimde. Dediğin gibi belirtiler değişiklikler başladı galiba artık canım

Lierac bende kullanıyorum. Henüz çatlak olmadı ama iki gündür tüm vücudum kaşınıyor el bileklerime kadar. Terledim mi ondan mı diyorum duşa giriyorum yine aynı bir süre sonra. Ne olacak neden nasıl anlamadım cidden yaa
Benimde kaşıntım arttı, kaşımamak için krem sürüyorum hemen
Benimde ilk kez dün regl ağrısı oldu belimde. Dediğin gibi belirtiler değişiklikler başladı galiba artık canım
Evet canim her hafta bisey cikiyor

Ahh bende gün sayıyorum çok şükür azalttım günleri ❣ ahaha tombis bir bebek gelecek demekki sizin.
Çatlama genetik der susarım 🤦‍♀️

Günaydın hanımlar, dün belimde kuyruk sokumumda feci ağrı vardı bugün de hafif ama devam ediyor. . Gün geçtikçe gebeliğin farklı yönleri ortaya çıkıyor valla.
Hergün hergün büyüyor canım ona görede değişiyor tabi bu arada bnm doğum sezeryan olcak 22 kasım bugün kontrolüm vardı 😞

X