2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Hastan çantaları hazırlanmış bile ay ben cooook geç kaldım neyse en azından iki üç takım kıyafeti var kuzumun ütüsüzde olsa acil durumlar için yıkandı
Şimdi gelelim neler lazima.birincisi kendiniz için pijama değil gecelik koyun.özellikle sezeryanda kanamanın duruma bakıp kontrol ediyor ebeler.pijama zor olur anlayacağınız.ikincisi ne olursa olsun o göğüs uçları yara olacak.o yüzden göğüs kalkanı (ben gümüş olmayan normallerden almıştım) ve kreminizi temin edip koyun çantanıza
Bebiş için bazen hastanede mama verme ihtimali olabiliyor.ebeler gelip bunu istiyebiliyor.o yüzden yanınıza bı 0 emzikli biberon bulundurun mamada bu temin etseniz iyi olur olmazsa hastanelerde genelde oluyor.ilk günler ilk aylar kakalar çok dışa taşıyor o yüzden mümkün olduğunca zıbın temin edin birde burada yazan hiç görmedim alt açmalar oluyor kullan kirlenince at şeklinde onlardan da almayı unutmayın

Güzel anneler ilk hamileliğimde suni sanciya kadar hiç sancı çekmedim o sebeple öncesi nasıl bilmiyorum ama iki üç haftadır belden başlayıp karına yayılan ağrılarım oluyor ara ara.sizde de var mı bu durum yada bu sancı mı? Korkutuyor böyle olması kontrole çalışamaz raporunda gideceğim

Aynı sorunlarla bugün gittim bebeğin duruşu ağrıyı etkiliyormus benimki kafa yukarıda ayaklar aşağıda sırtını belime değil karnımın önüne vermiş buda belime çok baskı yapıyormuş ağrı yapıyormuş dönene kadar zorlanırsin dedi doktor bide magnezyum u 2 ye çıkardı şikayetler devam ederse başka ilaca gecicez dedi

Sanci nedir nasıldır normalinde bilmiyirum ama bu şekilde ağrılar yaşayan arkadslar oluyor, dinlenince filan geçiyormuş.. 32. Haftanıza az kalmış mutlaka doktorunuza bahsedin durumu

Bende 1 gecelik 2 pijama takimi koydumda gecelikle üşürmüyuz ki, aklımda hep bu var, yoksa gecelik daha rahat tabi..gerçi hastaneler sıcak olur diyolar ama bilemedim..

Kızlar benim gibi dogumdan korkan varmı ben çok korkuyorum korkutuyorm kendimi hiç aklımdan çıkmıyor sürekli nasıl dogum yapacagım diye düşünüp duruyorum tansiyonum yükseliyor...

Kızlar benim gibi dogumdan korkan varmı ben çok korkuyorum korkutuyorm kendimi hiç aklımdan çıkmıyor sürekli nasıl dogum yapacagım diye düşünüp duruyorum tansiyonum yükseliyor...
Bende tam aksine kuzum dönsede normal doğum yapsam diye can atıyorum ama benim kız şimdilik gülüp geçiyor kuzum çok normal korkman kolay bi süreç değil sonuçta.. Ben doğumdan değilde ya bebeğe bisey olursa diye korku giriyor bazen sonra rabbime bırakıyorum ediyorum geçiyor..

Kızlar merhaba. Uzun zamandır giremiyodum iş değişikilği nedeniyle taşınma derdimiz vardı. Oyle olunca doktorumu da bırakmak zorunda kaldım. İzmir'de önerebileceğiniz doktor var mı? 33.haftaya geldik bazı doktorların kabul etmeme gibi problemleri de var napıcağımı şaşırdım

Kızlar hastahane çantanıza normal ped mi hasta bezi mi yoksa külot bezler var ya onlardan mı koydunuz?

Üçünden de aldım. Ama çantaya külot bez paketinin tamamını koyarım, diğer pedleri evde kullanmaya devam ederim diyorum.
Alınanlarda marka falan fark ediyor mu yoksa herhangi biri olur mu kusura bakmayın ilk hamileliğim ne nasıl olacak bilmiyorum da tam olarak

günaydın kızlar dün bronşit sebebiyle oğlum hastaneye yattı sabahta benim çok hafif kanamam oldu çok stresliyim kanamada strestenmi oldu anlamadım
Geçmiş olsun canım, oğlun bi an önce şifa bulsun senin kanaman strestendir ama yinede bi doktora görün canim ihmal etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…