2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar kontrolden geliuorum bebisin karin cevresi 2 hafta geride cikti ac oldugunu soyledi👶
_Citlembik_ _Citlembik_ sizde de olmustu ayni durum sonraki kontrolde nasil cikti. Neler yediniz ictiniz 🌸
Ben dün kontrole gittim devlet hastanesinde 3 hafta geri çıktı karın çevresi çok üzüldüm hemen özeldeki doktoruma gittim. Ordada 10 gün geri çıktı. Gelecek hafta tekrar kontrol edilecek. 1 haftadaki gelişimine bakılacak. Bugün itibariyle kuruyemiş, süt, muz, kaşar tüketimini çoğalttım bakalım. 28+0 da 1040 gram çıktı. Sizinki kaç kg?

Gönlünü ferah tut, diger olcumleri sukur iyimis🙏❤Evet hep dikkat etmeli ama bazen de olmuyor, bende bi düzgün besleniyorum, sonra bi kaç gün bozuyorum 😣
Bogazina duskun biri degilim zaten yemek olayim sıkıntılıdır ama bebisi dusunerek hareket etmeli artik kilo almaya baslayacaklari doneme girdik 🌸🌸👶
Ben dün kontrole gittim devlet hastanesinde 3 hafta geri çıktı karın çevresi çok üzüldüm hemen özeldeki doktoruma gittim. Ordada 10 gün geri çıktı. Gelecek hafta tekrar kontrol edilecek. 1 haftadaki gelişimine bakılacak. Bugün itibariyle kuruyemiş, süt, muz, kaşar tüketimini çoğalttım bakalım. 28+0 da 1040 gram çıktı. Sizinki kaç kg?

Ben de bir besiye cekeyim kendimi 15 gun sonra cagirdi. Insallah fayda saglar bebislerin gelisimine 🍀 28+3 teyiz 1100

Günaydın kızlar, bugün kontrolümüz vardı 29+0 ız, çok şükür her şey yolunda 1328 gr olmuş kızım🙏, ama yine yüzünü göremedik zaten hiç göremiyoruz her seferinde ayakları elleri yüzünde.. doktor o kadar dürtüyor yine de çekmiyor 😂😂

Arada kamplarım oluyordu mg başlıcaz.

Havalar ank da tekrar ısınmışken kıyafetlerini yıkamaya başladım, nevresim muslin derken baya birikmiş malzemeler.. bu hafta dolabı beşiği tekrar silinip ütüleyip yerleşsin istiyorum 🥰

Doktor kilpsu hakkımda bişey demedi fazla giibidinden iyi dedi sadece doğuma kadar 3 kiloyu geçer dedi ortalama 3200 3250 doğar dedi siz öyle deyince fazlamıki 😀
Gayet normal kilosu canim bir şey olsa doktorun derdi zaten, benimki 29 da 1328 biraz zayıf ama doktorum normal dedi bana da.. seninki benimkinden tombis olduğu için öyle dedim 🥰

Kizlar enfeksiyon kapmisim. WBC 13 RBC 8 EPI 21 normal degerin bayagi ustunde canim sıkıldı. Aranizda daha once enfeksiyon gecirenler olmustu. Su ilaclari verdi. Sizlerde kullandiniz mi? Biri antibiyotik. Normalde antibiyotik kullanmam sarimsak yutarim icmis miydiniz siz

Eklentiler

• 16320518770632521647171092030464.jpg
    16320518770632521647171092030464.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 17
Kizlar enfeksiyon kapmisim. WBC 13 RBC 8 EPI 21 normal degerin bayagi ustunde canim sıkıldı. Aranizda daha once enfeksiyon gecirenler olmustu. Su ilaclari verdi. Sizlerde kullandiniz mi? Biri antibiyotik. Normalde antibiyotik kullanmam sarimsak yutarim icmis miydiniz siz
Canım mutlaka kullan ilaçlarını, bende 1.5 ay önce filan enfeksiyon geçirdim, antibiyotik kullandım. Idrar yolu için olan sana verilenden kullandım. Hatta mantar ilacida kullandım.. çok şükür geçti, ama o dönem suyumu etkilemişti, azalmıştı biraz.. ihmal etme ilaçlarını

Canım mutlaka kullan ilaçlarını, bende 1.5 ay önce filan enfeksiyon geçirdim, antibiyotik kullandım. Idrar yolu için olan sana verilenden kullandım. Hatta mantar ilacida kullandım.. çok şükür geçti, ama o dönem suyumu etkilemişti, azalmıştı biraz.. ihmal etme ilaçlarını
Peki ilaclar bitince tekrar tahlil yaptirdiniz mi? Urocare icin gece kullanilacak dedi. Antibiyotik Aksef mi ictiniz? Gunde 1 mi 2 mi onu anlayamadim. Yardimci olursaniz cok sevinirim

Peki ilaclar bitince tekrar tahlil yaptirdiniz mi? Urocare icin gece kullanilacak dedi. Antibiyotik Aksef mi ictiniz? Gunde 1 mi 2 mi onu anlayamadim. Yardimci olursaniz cok sevinirim
Yok birdaha tahlil yaptırmadım şikâyetlerim geçmişti.. urocare i akşam yatarken içiyoruz, gece idrara çıkmak yok, vücutta ne kadar uzun.sure kalırsa o kadar iyiymiş, antibiyotik benimkinden 3 tane çıkmıştı her akşam yemekten 1 saat sonra içmiştim.. sizin antibiyotik farklı eczacıya ya da doktorunuza sorun isterseniz...

Yok birdaha tahlil yaptırmadım şikâyetlerim geçmişti.. urocare i akşam yatarken içiyoruz, gece idrara çıkmak yok, vücutta ne kadar uzun.sure kalırsa o kadar iyiymiş, antibiyotik benimkinden 3 tane çıkmıştı her akşam yemekten 1 saat sonra içmiştim.. sizin antibiyotik farklı eczacıya ya da doktorunuza sorun isterseniz...
Aa bak gece icilme sebebinin bu oldugunu soylememisti cok iyi oldu yazdiginiz. Antibiyotikte icerikte yazdigi sekil 250 lik gunde 2 diye yaziyor. Bana verilen 500 luk mus tek kullanayim. Cok sagolun ulasamadim doktora o yuzden cok yardimi dokundu soylediklerinizin.

Aa bak gece icilme sebebinin bu oldugunu soylememisti cok iyi oldu yazdiginiz. Antibiyotikte icerikte yazdigi sekil 250 lik gunde 2 diye yaziyor. Bana verilen 500 luk mus tek kullanayim. Cok sagolun ulasamadim doktora o yuzden cok yardimi dokundu soylediklerinizin.
Geçmiş olsun, şifa olsun inşallah 🙏

Yok kemik nasıl kısalsın. Ama ölçümden ölçüme fark edebilir. Mm ve cm farklı ölçmüş olabilirler
Ya ben ayin 3unde gitmistim 24+4demisti,normal gunumden ileri soylemisti.bugun gittim 25+2dedi.arada 17gun fark var ama o kadar ilerlememis.moralim cok bozuldu.ama doktor gayet iyi bir sorun yok dedi.normal sat a gore 5 6 gun geri cikmissin dedi.anlatamadim 17gunde nerdeyse hic gelismemis.evde onceki ultrason kagidiyla kiyasladim hepsi iyi ilerlemis ama fl daha kisa cikmis.o da haftayi etkiledi sanirim😣ne dusunecegimi bilmiyorum

bende önceki hamileliğimde de bunda da 3 4 kere enfeksiyon geçirdim en büyük çaresi bol su içmek birde doktorum bana bi ilaç vermişti onu kullandıktan sonra tekrarlamadı

X