2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Selam güzel anneler üç hafta önceydi kontrolüm ve herşey normaldi çok şükür ama hafta sonu kardeşimin düğünü var ve sanırım bu ara kendimi çok yoruyorum.üç seferdir çok koyu resmen jöle kıvamında yumurta akına benzeyen akıntım oldu.sizde de var mı aynı şey veya yorgunluğa mı yormaliyim.ilk çocuğumda hiç hatırlamıyorum böyle birşey yaşayıp yaşamadığımı
O akıntılar bende de var rahat olun. Gittikçe daha da artacak hatta. Koku veya renk değişimi yoksa hiç endişelenmenize gerek yok. Hele koyı kıvamdaysa en güzeli. Ama koku veya renk değişimi olursa enfeksiyon olabilir, onun için de en güzeli bol su içmek. Bende olmuştu mesela, suyu bayağı azalttığımı eşim fark etmişti, evde duran damacanadaki su bitmiyor demişti. O dedikten sonra ölçerek günde en az 2,5 litre su içtim. Burası serin memleket olduğu için böyle tabii. Daha sıcak yerde 3 litreyi de geçiriyordum. Böyle böyle renk de koku da gitti.

Koyu kıvam olması da şu açıdan iyi, gebeliğe bağlı akıntı koyı kıvamlı olur. Ama amnion sıvısı su gibi akışkan olur. Amnion olmaması lazım, onun akması tehlikeli çünkü.

Kızlar nezle oldum ara ara öksürük de var önerebileceğiniz birşey var mı
Toz zencefilli bal şarbeti. Öksürüğe bire bir. Genel olarak bal da soğuk algınlığında 1 numara. Ağrı falan olursa da parol içebilirsin. Ben 1 ay önce aynısını yaşadım ve bunlar 3 günde beni turp gibi yaptı. Bende baş ağrısı ve titreme de vardı üstelik.

Merhaba kızlar. Ben de düne kadar doğum fotoğrafçısı araştırırken dün itibariyle artık çocuk kalp doktoru araştırmana başladım...Bebeğimin aort darlığı ve sol ventrikülünde küçüklüğü var haftadaya konseye cıkıcaz. Hiç duymadığım şeyler basıma geldi. Doğar doğmaz ameliyata alacaklar büyük ihtimalle. Dualarınızı eksik etmeyin hepiniz hamilesiniz dualarınız kabul oljr🙏🏻🙏🏻 Ve lütfen her anın tadını çıkarın benim su andan sonrası zehir oldu çünkü...

Merhaba kızlar. Ben de düne kadar doğum fotoğrafçısı araştırırken dün itibariyle artık çocuk kalp doktoru araştırmana başladım...Bebeğimin aort darlığı ve sol ventrikülünde küçüklüğü var haftadaya konseye cıkıcaz. Hiç duymadığım şeyler basıma geldi. Doğar doğmaz ameliyata alacaklar büyük ihtimalle. Dualarınızı eksik etmeyin hepiniz hamilesiniz dualarınız kabul oljr🙏🏻🙏🏻 Ve lütfen her anın tadını çıkarın benim su andan sonrası zehir oldu çünkü...
Çok üzüldüm, rabbim bebeğine şifa versin sizlere de sabir versin🙏🙏🙏

Allah büyük, doğar doğmaz ameliyat edilip düzelme şansı olmazı iyi bir şey. Allah dermansız dert vermesin. Bebeğiniz sağ salim kurtulsun da bu günleri güzel hatırlayın inşallah.

Allah şifa versin çok uzuldum

Çok gecmis olsun umarim çabucak iyileşir miniğim Allah kimseyi darda koymasın kimsenin evladına hastalık vermesin .acil şifalar

Çok geçmiş olsun promesse, Allah sabrınızı artırsın. İnşaallah çok güzel, işinde iyi doktorlar ile karşılaşırsınız. Moralinizi yüksek tuttukca işleriniz kolaylaşır biiznillah. Dua edeceğim size ❤ Allah acil şifalar versin minik bebeğinize.
Hangi sehirdesiniz?

istanbuldayız, Ümraniye eğitim araştırmaya gidiyoruz. Salı günü de bu işte iyi meşhur Ender Odemiş varmış ona gideceğiz

Çok gecmis olsun umarim çabucak iyileşir miniğim Allah kimseyi darda koymasın kimsenin evladına hastalık vermesin .acil şifalar
Amin çok teşekkür ederim. Belirsizlik çok kötü, her an insanın basına bir şey gelebilir ama böyle beklemek bile bile beklemek çok çok zor gerçekten. ..

istanbuldayız, Ümraniye eğitim araştırmaya gidiyoruz. Salı günü de bu işte iyi meşhur Ender Odemiş varmış ona gideceğ
Ender hocayı araştırmıştım, YouTube da çok kez izledim burada birkaç annenin yorumlarını okudum alanında başarılı bir doktor.
Rabbim sizlere doktoru şifa vesilesi eylesin.

Ender hocayı araştırmıştım, YouTube da çok kez izledim burada birkaç annenin yorumlarını okudum alanında başarılı bir doktor.
Rabbim sizlere doktoru şifa vesilesi eylesin.
Aminnn çok sağ olun cümle bebeklerimize açıl şifalar olsun inşallah... sizin durumunuz neydi ? Siz de bana benzer durumdasınız bildiğim kadarıyla bebeğinizin teşhisi benimki gibi miydi acaba ?

Toz zencefilli bal şarbeti. Öksürüğe bire bir. Genel olarak bal da soğuk algınlığında 1 numara. Ağrı falan olursa da parol içebilirsin. Ben 1 ay önce aynısını yaşadım ve bunlar 3 günde beni turp gibi yaptı. Bende baş ağrısı ve titreme de vardı üstelik.
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun baş ağrısı bndede var maalesef

X