2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba hanımlar vaka sayıları gün gün artıyor halen benim gibi Aşı olmamış olan var mı? Olacsk mısınız ??
Covit geçirmiştim gebeligimin basinda, asi hakkım doğdu ama olmayacağım.. eğer covit geçirmese idim olurdum..çünkü Çok zor süreç yaşadık tecrübe ettik malesef..

Ben pazartesi gidiyorum 18+5 doktorum oyle istedi. Gidecegim doktor hiç haftasını sormadı bile randevuyu aldik.
Ben iki oğlumda da 22 hafta civarı yaptırdım. Bu hamileliğimde de 22-24 hafta arası dedi doktor. Erken hafta bakımında ve ya geçte sonuçlar ortalamaya göre çıkmıyormuş. Taramaların ayrıntılının şeker yüklemesinin hepsinin belli Bi zaman aralığı oluyor. Ama tabi kendi doktorun ne der bilemem.

Merhaba hanımlar vaka sayıları gün gün artıyor halen benim gibi Aşı olmamış olan var mı? Olacsk mısınız ??
Benim doktorum riskli hamileliklerde sadece sinovac olunabilir. Biontec in faz3 çalışmalarına hamileler dahil edilmedi ne olur bilemeyiz dedi. Sağlık ocağında tetanoz aşımı yapan ebeye de sordum oda önermiyorum dedi. Emzirirken olunabilir oda doğrudan bebeğe geçmediği için dedi. Ben olmayı çok istiyorum ama olmayacağım.

Netten de baktım 18- 23 . Hafta arası yapılabilir diyorlar doktorum bulunduğum yerin en iyi doktorlarından mutlaka bir bildiği vardır gidecegim doktor da prof özel yeri var hayirlisi olsun bakalım.

Kızlar iki haftalık bir soğuk algınlığı bugün sinüzit döndü yüzümün sol tarafı ağrıyor.yatmadan önce burnumu temizledim ve sarı su geldi.yarin gitsem mi bi KBB ye yoksa beklesem mi pazartesiyi.gerçi vücudum da çok hassastır benim.iltahabın bebeğe zararı olur mu

BİM’den neler aldınız kızlarrrrrr. Ben kovayı bulamadım maalesef. Cinsiyet belli olmadığı için de biberon pijama pike de alamadım, ortalama şeyler alabildim sadece

BİM’den neler aldınız kızlarrrrrr. Ben kovayı bulamadım maalesef. Cinsiyet belli olmadığı için de biberon pijama pike de alamadım, ortalama şeyler alabildim sadece
Küvet maşrapa 7 zıbın aylara göre 2 şer tane aldım. 2 diş kaşıyıcı eldiven küçük cam biberon 4 biberon fırçası güvenlik ürünleri 4 elbise silikon önlük hatırladıklarım. Anne yanı yatağıda bimde 20 TL ye düşmüştü o zaman almıştım. Benim kızım olacak diye beyaz seçeneği olmayan ürünlerde pembe aldım. Umarım bir sürprizle karşılaşmam

Aynı soruyu soracaktım ben de..Çarş günü detaylı ultrasona gittiğimde sordum doktora ben öneriyorum eger izole bir ortamda degilsen dedi vakalar da artiyor zaten calismalar da artti hamilelerle ilgili falan ozellikle biontech yapan hastalarım var bir sorun yok dedi oyle diyince aile hekimligindeki hemsireyi aradim tetanoz icin bekliyodu once covid asilarinizi yaptirin ondan sonra tetanozu yapalim sorun yok demisti. Yaptiricam ben de

benim bilim kurulunda doktor olan akrabam var ankara şehir hastanelerinde ben ona danıştım ilk sinovac ol dedi kadın doğum doktorumdanda müsade aldım oda sinovac dedi sinovac oldum 2.dozumda çarşamba olcak 20 gün sonrada tetanoz olcam. neticede sürekli hastanelere girip çıkıyoruz bence olunmalı

Benim Dr umda yaptırırsan sinovak yaptır demiştir.her Dr görüşü farklı ama biontech süre olarak çok yeni bı aşı çeşiti.yaptirip yaptırmamak tabi senin elinde yaptıran hamilede çok şuan insanlarda bir etki göstermiyor.fayda zarar hesabına göre kendim tek olsam yaptırırım ama bundan bir beş yıl sonra çocuğa nasıl bir etki bırakacağını bilmiyoruz.

Kizlar herkese merhaba oncelikle, bebegi hissedenler nerede hissediyor bebegi.ben sanki bayagi asagida hissediyorum.normalmi☹
Aşağıda hissettiğin ayaklarıdır büyük ihtimal ben de hem aşağıda hissediyorum tam vajen üstünde sanki ayağı çıkacak göbek yanında da hissediyorum eli kolu kımıldaması artık daha geniş alan kapsıyor 27 cm boyunda olduk biz ayağı biyerde tekmeliyor eli kolu biyerde anlayacağın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…