2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlar ya herkes detayliya hafta olarak geç girmiş.bende Dr en iyi sonuç 20 haftalıkken olur dedi diye haftaya perşembeye aldım randevuyu o zamanda 19+4 günlük olacak erteletsem mi bilemedim şimdi

Kızlar ben adetime göre 21+4 üm bugun hastaneye gittim doktor bana ayrıntılı için randevumu sordu 10 Ağustos dedim geç oldugunu söyledi ayrıca şuanda 23+0 görünüyormuşum ultrasona göre

Selam kızlar ya herkes detayliya hafta olarak geç girmiş.bende Dr en iyi sonuç 20 haftalıkken olur dedi diye haftaya perşembeye aldım randevuyu o zamanda 19+4 günlük olacak erteletsem mi bilemedim şimdi
Doktor bana da 19 20 hafta içerisinde gir demişti. Ama detaylı da ki doktor 22 hafta içerisinde çok daha sağlıklı olur dedi bende güvendim bakalım 6 ağustosta detaylim

Kızlar ben adetime göre 21+4 üm bugun hastaneye gittim doktor bana ayrıntılı için randevumu sordu 10 Ağustos dedim geç oldugunu söyledi ayrıca şuanda 23+0 görünüyormuşum ultrasona göre
Bizimki 21+4te yapıldı, Dr vermişti o günü. Erkene alma imkanın varsa al canım

Ben pazartesi gidiyorum 18+5 doktorum oyle istedi. Gidecegim doktor hiç haftasını sormadı bile randevuyu aldik.

Merhaba hanımlar vaka sayıları gün gün artıyor halen benim gibi Aşı olmamış olan var mı? Olacsk mısınız ??
Bende aşı olmadım ve sanırım doğum yapana kadar da olmayı düşünmüyorum. Evet çok korkuyorum ama bir şekilde elimden geldiğince korunmaya dikkat etmeye çalışıyorum. Allah yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…