2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

ya suan karnımız çok büyümese bile eğilirken falan rahatsız ediyo mu seni de
Namazda otururken kalkmakta zorlaniyorum
İyi akşamlar kızlar ya bu ara karnım birden büyüdü sanki altı yedi aylık gibiyim kilo desen onuda almadım gibi birşey sizde durumlar nasıl
Ben de derimi cok gergin hissediyorum hele aksam yemeginden sonra iyice geriliyor. Allah ne guzel kararlamis esit bir sekilde kilo aliyor olsalar aylarca tasimasi ne zor olurdu. Sukur ki en cok son ay agirlasacaklar

Kızlar benim akşamları, ev temizlerken, yorulduğumda veyai kafaya birşey taktığımda karnım sertleşiyor ve belimden bir ağırlık çöküyor. Böyle olan var mı? Hani yalancı sancı derler ya sanki o gibi

Merhaba anneler nasılsınız? Çalışan annelere yönelik bir sorum olacak. Rapor parası adı altında verilen 16 haftalık izin parasını çalıştığımız kurum mu ödüyor yoksa devlet mi?Daha önce bi arkadaşımız bu konuda açıklama yapmıştı ama ordaki açıklamada devlet yazıyor. Ben 170i aradım bu ödemeyi kurum yapıyor dedi. Kafam karıştı yardımcı olabilecek olan var mı?

Biseye üzüldugumde oluyor kuzumm. O yüzden kendimi yormuyor uzmemeye çalışıyorum

Canım ben de özeldeyim. Bu parayı sgk yani devlet ödüyor. zaten ücretsiz doğum iznine çıktığımız için iş yeri ödemiyor. Şirketin muhasebesinden daha doğru bilgi alabilirsin. İstersen toplu istersen aylık olarak da verilşyor şeklinde bilgim var.

meyveli değil sade maden suyu meyvelilerin bi faydası yokmuş doktorum öyle demişti içine limon sıkabilirsin biraz
Ya bu magnezyum hapınıda çok almak istemiyorum doktorum ikinci hamileliğimde son haftalarda içme artık sancını engelliyor dedi. Ben iki hamileliğimde de içtim ve hiç sancım gelmediği için suni sancı aldım. İlacın engelleyici etkisi oluyor mu acaba. Maden suyunuda içerim daha doğal en azından.

ben ilk cocuğumda da hiç ilaç kullanmadım sadece 1 kere b12 1 kerede kan ilacı o kadar bol bol yoğurt ayran maden suyu tavsiye etti maden suyuna limonda faydalı oluyo bu hamileliğimde de 1 "kere bile krampım olmadı değerlerim hiç düşmedi şükür

Maşallah inşallah bu şekilde de devam eder. Benimde kan değerleri falan iyi ama biri adımı sorsa düşünüp cevap veriyorum B12 eksikliğimde var. iMom kullanıyorum ama doktor 3. Hamileliğin depoların tükendi artık demişti galiba o duruma gelmiş bulunmaktayım. Hepimiz güzelce atlatalım inşallah da bebeklerimizi kucağımıza alalım.

Canım ben de sade içemiyorum, ağzıma batıyor bir arkadaşım içine birkaç dilim limon koy demişti, o şekilde içebiliyorum. Sen de bir dene istersen
Deniycem inşallah içine azda şeker atsa daha iyi olurdu ekşi mekşi batsada içicem artık yapacak bişey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…