2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar herkese merhaba oncelikle, bebegi hissedenler nerede hissediyor bebegi.ben sanki bayagi asagida hissediyorum.normalmi☹
kaç haftadasın zamanla yukarı çıkmaya başlar ben 21 "haftadayım göbek etrafında hissediyorum göbeğin 2-3 parmak altında sürekli geziyo benimki kıpır kıpır

Aşağıda hissettiğin ayaklarıdır büyük ihtimal ben de hem aşağıda hissediyorum tam vajen üstünde sanki ayağı çıkacak 😀 göbek yanında da hissediyorum eli kolu kımıldaması artık daha geniş alan kapsıyor 27 cm boyunda olduk biz ayağı biyerde tekmeliyor eli kolu biyerde anlayacağın🤗
Ay masallah 27 cm😍😍😍tabii o heryerde hissedilir,ne guzel🤩ben sadece altta ayni yerde hissediyorum.yani gobekten bayagi asagida hemde.16.hafta gibi normal usg baktirmistim bi doktora anlarmiydi asagida falan diye acaba

kaç haftadasın zamanla yukarı çıkmaya başlar ben 21 "haftadayım göbek etrafında hissediyorum göbeğin 2-3 parmak altında sürekli geziyo benimki kıpır kıpır
Benim 19 olacak 2 gune.yeni yeni hissetmeye basladim zaten ama hep asagida yani.nasil tarif edilir bilmiyorum ama alttaki kemigin hemen ustunde hissediyorum gibi.daha asagisi yok yani☹

Bende Bugun tetanos aşımı oldum, kan ve idrar verdim. Bakalım güzel sonuçlar gelir insallah. Bebeğin kalp atışına baktılar filan. Kalp atışı işe cinsiyet belli oluyormus sanırım bu şekilde öğrenen var mı? Biz malum hala öğrenemedik de😭

Bende Bugun tetanos aşımı oldum, kan ve idrar verdim. Bakalım güzel sonuçlar gelir insallah. Bebeğin kalp atışına baktılar filan. Kalp atışı işe cinsiyet belli oluyormus sanırım bu şekilde öğrenen var mı? Biz malum hala öğrenemedik de😭
Hala miiiii😏 bildigim ilk duyulmaya basladigi zamanlar icin deniliyor. 160 ustu ise kiz olma ihtimali daha yuksek diye. Yine de yanlos yonlendirmek istemem. 12. Haftaya zor sabrettik cok zor bir bekleyis olmustur size

Kizlar sizlerin tavsiyesiyle takviye olarak internetten i Mom aldim. Icinden prospektüs cikmadi orjinal degil mi diye dusundurdu. Sizin kutularinizin icinde de mevcut degilse paket boyle diyecegim yoksa iade edeyim bakabilir misiniz 🌸

Kizlar sizlerin tavsiyesiyle takviye olarak internetten i Mom aldim. Icinden prospektüs cikmadi orjinal degil mi diye dusundurdu. Sizin kutularinizin icinde de mevcut degilse paket boyle diyecegim yoksa iade edeyim bakabilir misiniz 🌸
Canım elimde 2 kutu var ikisinde de yok..ilaç olmadığı için olabilir 👌

Kizlar herkese merhaba oncelikle, bebegi hissedenler nerede hissediyor bebegi.ben sanki bayagi asagida hissediyorum.normalmi☹
Selam canım, bende bir hafta öncesine kadar hep aşağılarda hissediyordum. Ama şimdi heryerde, bazen sağ tarafa bazen sol bazen göbek çevresi dışarıdan bile görülüyor bazı hareketler. Bence bir sorun yoktur. Sende yavaş yavaş göbek çevresinde hissetmeye başlarsın.

imom gıda takviyesi canım ben ilk çocuğumda da 10 11 ay kullandım onlarda çıkmıyo reçete filan sadece çıkarsa içinde bulunan vitaminlerin isimleri yazıyo o kadar 40ın çıkana kadar kullanıyosun

Selam canım, bende bir hafta öncesine kadar hep aşağılarda hissediyordum. Ama şimdi heryerde, bazen sağ tarafa bazen sol bazen göbek çevresi dışarıdan bile görülüyor bazı hareketler. Bence bir sorun yoktur. Sende yavaş yavaş göbek çevresinde hissetmeye başlarsın.
Insallah olur oyle😊alttaysa diye is yapmaya korkar oldum🙄😅

Kızlar detaylı randevumu 21+6 iken bulabildim. Ultrasonda da hep bir hafta öndeydi ona göre 23+0 oluyor. Acaba geç mi oluyor başka hastaneye baksam mı valla bu durumlar ne karışıkmış🤷‍♀️

Kızlar detaylı randevumu 21+6 iken bulabildim. Ultrasonda da hep bir hafta öndeydi ona göre 23+0 oluyor. Acaba geç mi oluyor başka hastaneye baksam mı valla bu durumlar ne karışıkmış🤷‍♀️
Ultrasona göre hangi haftada olduğunu önemsemiyorlar canım. Benim de aynı şekilde bir hafta önde görünüyor ama 21+4te yapıldı

X