2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bende bugün oldum tetanoz aşımı ben 2014 yılında 2018 yılında ve şimdi tekrar oldum. Sağlık ocağındaki ebe bana tetanoz aşısının 10 yıl Koruyuculuğu olur ama hamilelikte bu değişir eğer bir sonraki hamilelik üstünden 3 yıl geçerse 10 yıl aranmayıp tekrar yapılıyor dedi.
Tek doz 10 yıl korumaz canim 5 dozlukbir prosedürü var onu tamamlarsan ancak

Selam kızlar şimdi doktordan çıktım 20. Haftamda doktor bebeğin kız değil erkek olduğunu söyledi ben şokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk😱😱 Şimdi medipole geldik başka bir doktora görüneceğim bakalım ne diyecek ben şoktayım
Naptınız farklı bir doktor gördü mu🐣🐣 detayliya girmiş miydiniz orda mi değişti cinsiyet

Kızlar selam 2 gündür midem yanıyor birşeyler yemeye çok korkuyorum ayrıca kan ilacı yapıyor olabilirmi?
Ben daha kan ilacı kullanmıyorum ama bu bir haftadır beni mahvediyor yanmadan çok asit yapıp boğazımı yakıyor.yanmaya başlayınca kuru birşeyler ye leblebi bende işe yarıyor

Naptınız farklı bir doktor gördü mu🐣🐣 detayliya girmiş miydiniz orda mi değişti cinsiyet
Evet aşka doktora gittik oda yüzde 70-80 erkek dedi😱 ama bazen kızların genital organında ödem oluyor yada çişi oluyor erkek gibi görülebiliyor dedi detaylıya kadar bekleyelim dedi. Alt üst oldum suan Allah sağlıklısını versin tabi ama 20. Haftada Nasıl değişir ya daha geçen hafta gittim Kesin kız dediler bir haftada nasıl değişti anlamıyorum 🥴🥴🥴🥴🥴

Evet aşka doktora gittik oda yüzde 70-80 erkek dedi😱 ama bazen kızların genital organında ödem oluyor yada çişi oluyor erkek gibi görülebiliyor dedi detaylıya kadar bekleyelim dedi. Alt üst oldum suan Allah sağlıklısını versin tabi ama 20. Haftada Nasıl değişir ya daha geçen hafta gittim Kesin kız dediler bir haftada nasıl değişti anlamıyorum 🥴🥴🥴🥴🥴
Erkek bebeğin cinsel organı yumurtaligi filan bariz belli oluyor ultrasonda, doktor nasıl göremiyor şaşıyorum.. neyse detayliya bisey kalmamıştır net belli olur canimmm

Anneler ne olur şu an çok panik oldum bana yardım edin. Ben solante acnes güneş kremi kullanıyordum. 6 haftalık gebeyim. İçime bir şüphe düştü. Sivilce için olduğundan acaba bebeğime bilmeden bi zarar veriyor muyum 😞☹️

Anneler ne olur şu an çok panik oldum bana yardım edin. Ben solante acnes güneş kremi kullanıyordum. 6 haftalık gebeyim. İçime bir şüphe düştü. Sivilce için olduğundan acaba bebeğime bilmeden bi zarar veriyor muyum 😞☹️
SİVİLCE KREMLERİ TAM BÖBREKLERİ ETKİLİYOR ÇOCUGUDA ETKİLER Bence

Hadi bakalım inşallah gösterir yazarsınız merak ettim 🤗🤗
Yüzde 70-80 erkek dedi. Çok saçma bir oran değil mi ya teknoloji 20. Haftada cinsiyet öğrenecek kadar gelişmedi mi hala? Nasıl sinir oldum anlatamam... 19. Haftada kız 20. Haftada erkek deniliyor . Ve hala kesin değil. İki hafta sonra ayrıntılıda belli olur dediler. 19 . Hafta alttan kızın genitwl organını gösterdi bakın kesin kız dedi, dün de erkeğin genital organını gösterdi bakın kesin erkek dedi. Ben anlamadım bir şey 🥴

Sokakta pregna aldım ben hamileler için. Biraz pahalı 170 TL civarında ama başka türlü de içim rahat etmedi

Reflu gibi yasamaya basladim. Gece yememeye dikkat ediyorum. Bana karpuz cok iyi geliyor 🌸

Kizlar detayliya girenlerin haberlerini dort gozle bekliyorum
Benim de öyle oluyor canım son bir haftadır falan. Hatta asit yemek borumu nasıl yaktiysa sıcak içecek içerken acıdığını hissediyorum. Gebelikten mi yoksa midede bir sorun mu var anlayamadım.
Bu arada ben pazartesi ayrıntılıya girdim, darısı tüm bekleyenlerin başına 🥰

Benim de öyle oluyor canım son bir haftadır falan. Hatta asit yemek borumu nasıl yaktiysa sıcak içecek içerken acıdığını hissediyorum. Gebelikten mi yoksa midede bir sorun mu var anlayamadım.
Bu arada ben pazartesi ayrıntılıya girdim, darısı tüm bekleyenlerin başına 🥰
yarında ben giriyorum ayrıntılıya valla heyecan stres tavan çok merak ediyorum doktor ne diycek
bende normalde de reflü var hamileykende gavisconla geziyodum bi ofiste bi çantada bi evde heryerde artık kafama dikerek içiyodum :KK70:

X