2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Benim de ara ara oluyor canım. Rahmin genişlemesi ve onu destekleyen kasların gerilmesiyle alakalı. Ama aklın kalacaksa doktorunla görüşebilirsin

Bende bundan korkyrum bi kaç eşya aldım değişirse yandım

Bende detaylida aynı şoku yaşamaktan korkuyorum bana çok net bir şekilde erkek dedi doktor sonra da çok net bir şekilde kız
Şimdi kız diyoruz bakalım ama ben her ihtimale karşı birşey alırken iki renk aldim :)))) hayırlısı ile

Bende detaylida aynı şoku yaşamaktan korkuyorum bana çok net bir şekilde erkek dedi doktor sonra da çok net bir şekilde kız
Şimdi kız diyoruz bakalım ama ben her ihtimale karşı birşey alırken iki renk aldim :)))) hayırlısı ile

Bana da ayrıntılıyı bekle dedi ama bende nerde o sabır hemen başka hastaneye geldim burda de göstermedi cinsiyetini Doktor git yemek ye tekrar gel dedi yedim tekrar geldim bekliyorum bakalım

Kızlar selam 2 gündür midem yanıyor birşeyler yemeye çok korkuyorum ayrıca kan ilacı yapıyor olabilirmi?

banada kesin kız dedi doktorum ama perşembe ayrıntılıya gircem o zaman tam tamına kesinleşsin bende bira bişeyler alıcam çok içimin gittiği şeyler görüyorum alamıyorum :))

Merhaba 12 haftada banada kız dediler 18.haftamda gittim net bir şekilde erkek denildi hatta ben bile gördüm. Hayırlısı artık.Buarada nisan ayı başı 1.doz covid asisi olmuştum fakat sonrasında hamile olduğunu öğrenince ikinci dozumu iptal attım 18.haftamda bugün ikinci dozunda oldum benim gibi hamile olup asi olan var mı arkadaşlar.

2 dozunu hamileyken oluyiruz 1 ay ara ile. 21 ve 25 te ya da 20 ve 24 gibi.. geri kalanını doğumdan sonra olursak uzun yıllar koruyucu oluyor bidaha uğraşmamış oluyoruz. Aç tok farketmiyor canim
Bende bugün oldum tetanoz aşımı ben 2014 yılında 2018 yılında ve şimdi tekrar oldum. Sağlık ocağındaki ebe bana tetanoz aşısının 10 yıl Koruyuculuğu olur ama hamilelikte bu değişir eğer bir sonraki hamilelik üstünden 3 yıl geçerse 10 yıl aranmayıp tekrar yapılıyor dedi.

Aynı şekilde dediğin ağrıyı yaşıyorum 2 gündür bizimde ev satma olayımızda noterde tapu ortaklarıyla problem yaşadık ve bende çok fazla kafaya taktım. Karnım sertleşir gibi sancı yapıyor düşündükçe stres kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben. Ama tabi bir doktoruna sor. Kafaya takma dicem ama ben yapabilsem fikir verici olurdu da.

bende ilk dozumu 3 hafta oldu olalı 4ünde de 2. doz olcam

Gittim bugün idrar tahlili verdim enfeksiyon çıktı yarın arayıp görüşcem ilaç verir heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…