2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba
Ben Ocak annesiyim :) Bulaşık deterjanlarına, çamaşır deterjanlarına,yumuşatıcılara vs. koku hassasiyeti olan oldu mu? Beni çok zorluyor.
Size de sormak istedim nasıl bir çözüm buldunuz
Bende de vardı yeni geçti bir çözüm bulamadım yumuşatıcı hiç kullanmadım sadece yeni dun aldim bundan sonra kullanırım diye

Kızlar merhaba
Ben Ocak annesiyim :) Bulaşık deterjanlarına, çamaşır deterjanlarına,yumuşatıcılara vs. koku hassasiyeti olan oldu mu? Beni çok zorluyor.
Size de sormak istedim nasıl bir çözüm buldunuz
Canım bana oldu o 17+5 haftalığım artık yaşamıyorum.. ama çok kötüydü. Duş aldığımda şampuanım kötü kokuyor diye ağladığımı biliyorum.. geçiyor ama senin de 1-2 haftaya geçer inşallah

Aslında buralara bizde yeni taşındık 1 sene oldu. Eskisi nasıldı bilmiyorum ama şuan çok kalabalık :) Hangi hastanede doğum yapacaksınız?
kalabalık olsada güzel yerler bazen geliyoruz oğlumla kıtıra kuğulu parka filan şimdide abidinpaşadayız çokta uzak sayılmaz
Cebeci tıp ta yapıcam doktorum oranın hocalarından oğlumuda orda doğurdum çok ta memnun kaldım

Bende arada cebeci tip a gidiyorum. Hangi hoca Ya gidiyorsun ?

Kızlar günaydın bugün tetanoz aşısının 1. Dozunu oldum. 21 ve 25. Haftada yapıyor benim sağlık ocağım. Bilginiz olsun onlar aramayabilir siz doktorunuza sorup gidip olunn

Kızlar günaydın bugün tetanoz aşısının 1. Dozunu oldum. 21 ve 25. Haftada yapıyor benim sağlık ocağım. Bilginiz olsun onlar aramayabilir siz doktorunuza sorup gidip olunn
bende oğlumun 48 ay aşısı ve tetanoz için gittim ama benim covid aşımın günü az kalınca tetanozu yapmadılar önce covid aşını ol sonra tetanozu olrsun diye

Benim doktorum prof. fulya dökmeci hastanede sadece ameliyatlara giriyo bide hocalık yapıyo kendi kliniği var klinikte bakıyo hastalarına sen kime gidiyosun belli bi doktormu poliklinikmi
Yavuz emre hoca var özel muayene hastanede. Ona gidiyorum arada.. normalde 2 haftada 1 özelde hocaya gidiyorum canim

Kaç doz olacaksınız ? Benim de bu hFta olmam gerekiyor hemşire bana 5 doz olacaksınız dedi.
Birde açlık tokluk fark ediyor mu
2 dozunu hamileyken oluyiruz 1 ay ara ile. 21 ve 25 te ya da 20 ve 24 gibi.. geri kalanını doğumdan sonra olursak uzun yıllar koruyucu oluyor bidaha uğraşmamış oluyoruz. Aç tok farketmiyor canim

Kızlar benim cuma gününden beri alt karın ağrım var bebeğin hareketlerini de alt karında hissedebiliyorum bugün biraz daha ağrım var ama stresten olabilir diye düşünüyorum arabamız satılıyordu noterde karşı tarafın ödemesinde sorun felan çıktı vs ona üzüldüm biraz şuan alt karnım daha biraz ağrıyor doktora gitmekle gitmemek arasında kararsızım oturur ve uzanırken iyiyim ama ayağa kalkınca sanki aşağı çekiliyorum gibi doktora gitsem mi beklesem mi kontrolüm cuma günü…

Yatıp dinlenince geçiyorsa sorun yok diyorlar genelde ama doktorunuzla birebir irtibata geçmek şansınız varsa özelden bi sorun bnce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…