2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

benim doktorda tatilde tam tatile gidecek zamanı buldu ayrıntılıya hangi hafta hangi doktora yönlendircek soramadım da. gerçi daha erken ama randevular çok dolu oluyo

benim doktorda tatilde tam tatile gidecek zamanı buldu ayrıntılıya hangi hafta hangi doktora yönlendircek soramadım da. gerçi daha erken ama randevular çok dolu oluyo
Benm şuan gideceğim doktorun randevusu 1 ay önceden doluyor ben mayıs ayında aldm temmuz için bekleyip riske atamadm kendmi

Merhaba kızlar, 17. Haftadayim hala mide bulantilarim oluyor doktor ilac verdi. dun gece içmedim belki geçmiştir diye ama geçmemiş hala sabahtan beri midem kotu aranızda benim gibi olanınız var mi

Benm şuan gideceğim doktorun randevusu 1 ay önceden doluyor ben mayıs ayında aldm temmuz için bekleyip riske atamadm kendmi
benimki kendi arkadaşlarına yönlendiriyo onun için kafama göre alamıyorum randevu hep kendi hesaplayıp şu hafta şu yapılcak diyo anacum yoksa şimdiye almıştım randevu

Kotu denk gelmiş ama mutlaka yönlendirir birine canim yer bulunur
evet canım o arkadaşlarına yönlendirdiği için sıkıntı yaşamıyorum ama bi an önce zaman geçse keşke ya bide bu 1 2 gündür normalde de çok aşırı hssetmiyodum ama sanki daha az hissediyo gibiyim gerçi sürekli hareket halindeyim hiç oturmuyorum gibi bişey ondanda olabilir

benimki kendi arkadaşlarına yönlendiriyo onun için kafama göre alamıyorum randevu hep kendi hesaplayıp şu hafta şu yapılcak diyo anacum yoksa şimdiye almıştım randevu
Aynı benim de doktorumun istedği kişiden aldım mayısta söyledi ama şu haftalar arasında alabilirsin diye randevunu diye o yüzden aldm bnde erkenden

Kuzi haftanız küçük bende ara ara hissediyorum sırt üstü yatınca normal yani..

Kuzi haftanız küçük bende ara ara hissediyorum sırt üstü yatınca normal yani..
şimdi bi kaç kımıltı hissettim canım rahatladım valla ya jep diyorum ya ilk cocuumda çalışıyodum hiç takip etmiyodum şimdi evde olunca sürekli takip etme halindeyim oda kötüymüş yaa vallaa

Kizlar kizlar suan kullandiginiz takviyeler neler?
Ben sadece kan ve vitamin iciyorum.
Bir de vitaminlerde devletin karsiladigi bir ilac var mi

Sagolun kizlar. Hepiniz ayni sekilde yazmissiniz demekki D vitamini ve kani karsiliyor. Vitamini ucretli aliyoruz. Ben de pregnom kullaniyorum.

Bu arada bugun bimden valiz organizatoru aldim. Hastane cantasi icin cok kullanisli olacaga benziyor tavsoye ederim

Eklentiler

• Screenshot_20210716-225346_Gallery.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 28
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…